Сандро ГУРУЛІ: «Стільки привітань ще ніколи не було!»

19 листопада 20:37
Переглядів: 226
Default Image

Карпатівський нападник не просто дебютував за збірну Грузії. Він зрівняв рахунок у грі, а вже за мить його команда вийшла вперед. У результаті – гостьова перемога над збірною Словенії. Після повернення до Львова Сандро поділився з Інформаційним центром клубу враженнями від перебування у збірній.

- Ясно, що я дуже щасливий. І від того, що дебютував за збірну, і від того, що забив гол. Я й не сподівався, що головний тренер випустить мене аж на весь другий тайм. Мріяв хоча б про 10-15 хвилин. А в перерві Кецбайя сказав, щоб я готувався до виходу. Вирішив йому віддячити забитим голом.

- Гол вийшов дещо курйозним… 
- Захисник перебував під пресингом, і ніби все робив правильно, тобто віддавав пас на воротаря чи на захисника. А от вони між собою не порозумілися, у результаті чого я отримав простір для удару. Залишалося тільки влучити у дальній кут.

- З головним тренером спілкувався?
- Як тільки приїхав, то ми поговорили. Темурі Кецбайя сказав, що бачив мене в іграх за «карпати», інакше не викликав би. Знаю точно, що він був у Зестафоні і за мною дивився. А от які ще він матчі переглядав, мені невідомо. Ми також поспілкувалися після гри. Він подякував за гол і за роботу.

- А як щодо привітань від друзів та знайомих?
- У мене їх стільки ще ніколи не було! Мало того, що дзвонили і писали усі кого я знаю, так ще й були привітання від абсолютно незнайомих людей. Це дуже приємно.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: