Санкарі Радченков і Собота у шестірці кращих на етапі Кубка світу у Інсбруку

15 грудня 23:00
Переглядів: 128
санний спорт Дукач
 У м. Інсбруку (Австрія) 11-12 грудня 2015р. відбувся IV етап молодіжного Кубка світу з санного спорту. Як відомо, спортсмени у ньому змагаються у двох вікових категоріях: юніори віком до 20 років та юнаки до 18.

У з’їздах на двомісних санях 6 місце серед юніорів посів український екіпаж у складі студентів ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Романа Радченкова та Ореста Соботи. Двійка у складі львів’янина Андрія Лисецького та учня 10 класу училища Мирослава Левковича фінішувала дев’ятою. Перемогу на етапі здобула російська пара Євгеній Євдокімов/Алєксєй Грошев.

У перегонах дівчат на одномісних санях однокурсниця Романата Ореста Дарія Гула на 15 місці.

Серед юнаків, де розігруються ліцензії на ІІ юнацькі Олімпійські ігри у Ліллегаммері, з кращого боку показали себе десятикласник училища Назар Децик та учень 9 класу Дмитро Семенов. Хлопці посіли 13 місце. Львів’янин Ігор Стахів шістнадцятий у з’їздах на одномісних санях серед хлопців, а вихованки ЛУФК Олена Смага (10 кл.), Ірина Левкович (11 кл.) та Наталія Драбінська (10 кл.) на 24, 35 і 38 місцях відповідно серед дівчат.

У командній гонці збірна України у складі СмагиСтахіваРадченкова та Соботи показала сьомий результат.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: