"SAV-сервіс" вперше здобуває кубок Івано-Франківська з футзалу

21 березня 17:00
Переглядів: 161
SAV-сервіс

У неділю відбувся фінальний акорд футзальних змагань у місті Івано-Франківську - "SAV-сервіс" та "Алан" розіграли кубок міста.

Ще до початку гри настрій в команд дуже різнився - "аланівці" минулої неділі зазнали дошкульної поразки у фіналі Вищої ліги (1:2). Натомість "SAV-сервіс", який проводив свою гру за "бронзу" поточного сезону ще позаминулого вівторка (і, до слова, здобув її) мав достатньо часу, щоб підготуватись до вирішального бою.

З перших хвилин поєдинки першим номером грав "Алан", довго розігруючи м'яч та шукаючи ключі до воріт суперників. У такій ситуації "транспортникам" нічого не залишалось, як тероризувати захист "Алану" швидкими контратаками. І в середині тайму таки добилася свого - швидку триходівку влучним ударом завершив Михайло Ткачук. тим самим відкривши рахунок у зустрічі. Далі гравці у темній формі могли взагалі нокаутувати "червоно чорних", та на допомогу "Алану" у цих епізодах прийшла стійка і бездоганна гра голкіпера команди. Відійшовши від "холодного душу", все розпочалося заново - "Алан" продовжував методично і виважено "катати" "круглого", змушуючи раз за разом вступати в гру голкіпера опонентів. Та на перерву команди пішли за мінімальної переваги "SAV-сервісу" - 1:0.

Друга половина зустрічі пройшла у такому ж швидкому темпі, як і перша та з одної лиш різницею - час поволі спливав. то пристрасті на майданчику почали закипати. Апогеєм безкопромісної боротьби стало обопільне вилучення гравців і дві хвилини команди відіграли у форматі "4х4". За 1.50 до завершення гри "Алан" переходить на гру з воротарем-ганялою і вже за хвилину зрівнює рахунок - 1:1. В той момент на табло показувало 50.1 сек. і глядачі у Муніципальному ФОЦ були в передчутті футбольного десерту - серії пенальті. Час, що залишився не приніс гострих моменті, тож гравці готувались до пробиття шестиметрових ударів.

У запланованій в таких випадках серії з трьох ударів команди по одному разу хибили, тож далі кожен удар мав доленосне значення. Далі гравці обох команд вправно реалізовували свої спроби, а ж поки на дев'ятій спробі удар Віталія Пристая потягнув голкіпер - 8:7 у серії пенальті і "SAV-сервіс" вперше став володарем кубка Івано-Франківська.

Футзал. Кубок Івано-Франківська. ФІНАЛ 
20.03.2016 (неділя)
Муніципальний ФОЦ (м. Івано-Франківськ), 12:30
"SAV-сервіс" - "Алан" 1:1 (пен. 8:7)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: