СДЮШОР "Карпати" U-14 – бронзовий призер ДЮФЛУ

26 червня 22:00
Переглядів: 322
Карпати діти

У грі за третє місце фінальної частини першості Дитячо-юнацької футбольної ліги України сезону-2014/2015 серед команд, сформованих з юних гравців, які народилися не раніше 1-го січня 2001 року, 14-річні вихованці СДЮШОР «Карпати» з рахунком 3:1 обіграли своїх одноліток з київського РВУФК.

СДЮШОР «Карпати» U-14 (Львів) –
РВУФК U-14 (Київ) – 3:1 (1:0)

26 червня. Початок – 10:00. смт Щасливе. «Лафорт-Арена». Похмуро. Вітер. +18°С

СДЮШОР «КАРПАТИ» U-14: Гарапа, Береза, Григоращук, Труш (Кузик, 58), Попович (Венчак, 58), Івановський, Дмуховський (Храмов, 49), Іванюк (Кіш, 58), Гірний (Вовк, 40), Бекеша (Кіт, 56), Кудь (Книш, 58).

Голи: Кудь (15, 34, 46) – Кулай (60+5, пенальті).

Більш активними перші хвилин десять були кияни, які завдяки кращому контролю м’яча одразу заволоділи територіальною перевагою. Втім, карпатівці в обороні діяли спокійно, а головне дисципліновано, тож нічого серйозного в атаці столична команда не створила. Хоча в одному епізоді круглий таки ледь не залетів до сітки нашої команди. Щоправда, тут не зовсім вдало зіграв хтось з наших гравців, намагаючись головою після подачі кутового вибити м’яч. Вийшла зрізка плюс своє зробив і порив вітру – на щастя, круглий пройшов поряд із стійкою.

А хвилини з 12-ої «зелено-білі» поступово вирівняли гру і почали вже самі турбувати захист суперника. На відміну від РВУФК, у «Карпат» із креативом виходило значно краще. Причому «леви» не лише створювали гольові моменти, а й доводили їх до взяття воріт суперника. Рахунок було відкрито на 15-й хвилині, коли в фіналі швидкої контратаки Тарас Кудь в межах карного майданчика обіграв захисника і впіймав на протиході голкіпера, пробивши повз нього з лівої.

До перерви у «левів» було ще дві нагоди відзначитися забитими м’ячами. Але спочатку Іванюк після подачі корнера головою пробив у лічених сантиметрах над поперечкою, а згодом Гірний, обігравши двох оборонців, з гострого кута не влучив у рамку воріт, а міг же віддати передачу на Кудя і тому залишалося б вразити пустий кут...

Другий тайм також почався з атак «Карпат» і вже на 34-й хвилині (нагадаємо, команди U-14 проводять офіційні матчі у форматі два тайми по 30 хвилин) рахунок став 2:0. Це Гірний вкотре пройшов по флангу і виконав простріл – Кудь зайшов у пусті ворота разом з м’ячем, оформивши «дубль».

Після цього гра вирівнялася, але РВУФК ніяк не міг щось створити в передній лінії. Натомість «Карпати» на 46-й хвилині фактично зняли усі питання щодо долі поєдинку. Вовк, який на позиції правого крайнього замінив Гірного, пройшов по флангу, обігравши двох захисників, увійшов у карну зону і віддав передачу по діагоналі назад, на 16 метрів Кудю. Тарас майстерно на паузі обіграв захисника, пройшов трохи вперед і пробив без шансів для воротаря киян – 3:0 плюс «хет-трик» на особистий рахунок. Забігаючи наперед скажемо, що у підсумку Тарас Кудь отримав приз кращого бомбардира фіналу ДЮФЛУ: на його рахунку 5 голів у чотирьох матчах – непоганий показник.

Заключну чверть матчу «Карпати», маючи перевагу у три забиті м’ячі, спокійно контролювали перебіг подій на полі, але довести гру до «сухої» перемоги не змогли. Вже в компенсований час після подачі кутового гравець РВУФК перечепився через ногу Кіта і опинився на газоні. Арбітр побачив порушення зі сторони карпатівця і призначив пенальті. Тож фінальний свисток зафіксував перемогу підопічних Віталія Шумського та Андрія Грінера, якому команда зробила хороший подарунок до дня народження (нагадаємо, вчора Андрію Михайловичу виповнилося 42 роки), з рахунком не 3:0, а 3:1. Але то таке...