СДЮШОР "Карпати" U-14 з перемоги розпочали фінальний турнір ДЮФЛУ

22 червня 18:30
Переглядів: 314
карпати

У першій грі групового етапу фінальної частини першості Дитячо-юнацької футбольної ліги України сезону-2014/2015 серед команд, сформованих з юних гравців, які народилися не раніше 1-го січня 2001 року, 14-річні вихованці СДЮШОР «Карпати» з рахунком 4:0 обіграли своїх одноліток з одеського «Чорноморця».

СДЮШОР «Карпати» U-14 (Львів) – «Чорноморець» U-14 (Одеса) – 4:0 (3:0)

21 червня. Початок – 16:30. смт Щасливе. «Лафорт-Арена». Сонячно. +34°С.

СДЮШОР «Карпати» U-14: Гарапа, Береза, Григоращук, Труш, Попович (Венчак, 48), Івановський (Кузик, 46), Дмуховський (Кіт, 45), Іванюк (Кіш, 52), Гірний (Вовк, 35), Бекеша (Храмов, 35), Кудь (Книш, 50).

Голи: Кудь (3), Іванюк (7, 12), Кіт (50).

Гра розпочалася для «зелено-білих левів», що називається, краще не вигадаєш. Вже на 12-й хвилині підопічні Віталія Шумського і Андрія Грінера вигравали з рахунком 3:0. Рахунок було відкрито на 3-й хвилині матчу, коли захисник нашої команди довгою передачею верхом по центру кинув у прорив Кудя і центрфорвард на швидкості після відскоку м’яча від газону головою метрів з 18-ти пробив повз голкіпера «моряків», який намагаючись врятувати ситуацію, вискочив з воріт назустріч карпатівцю.

Швидкий гол додав нашим хлопцям впевненості і вони ще більш агресивно почали діяти по всьому полю. Вже за чотири хвилини після того, як було відкрито рахунок, Кудь вдало зіграв на перехопленні і віддав передачу на хід Іванюку. Максим немов ракета втік від оборонців, прокинув круглого вліво повз голкіпера і з гострого кута пробив по воротах. Захисник «Чорноморця» намагався підстрахувати свого воротаря, але не встиг і круглий за мить таки затріпотів у сітці.

А ще за п’ять хвилин гру можна було завершувати. Після технічної помилки центрального оборонця «чорно-синіх», у якого м’яч пролетів під ногою в момент зупинки, Кудь підхопив круглого і вийшов сам на сам з воротарем. Оформити особистий «дубль» і довести рахунок до більш, ніж комфортного для своєї команди, для Тараса було справою техніки.

Забивши три голи упродовж десяти хвилин, карпатівці взяли гру під свій контроль і без проблем довели справу до перемоги. При цьому «зелено-білі» не забували й про ворота суперника і на 50-й хвилині (нагадаємо, що команди U-14 грають матчі у форматі два тайми по 30 хвилин) поставили жирну крапку в матчі. Після подачі кутового Кіт прийняв сферу на лінії 16-ти метрів і потужно пробив у ближній кут – м’яч від стійки залетів до сітки. 4:0 – непогано для початку. Та головні матчі ще попереду. Зокрема, завтра на підопічних Віталія Шумського і Андрія Грінера чекає дуже важкий поєдинок проти донецького «Шахтаря», який сьогодні обіграв дніпропетровське «Дніпро». Причому, як і «Карпати», «гірники» перемогли з рахунком 4:0.