Секечу Іштвану Йожефовичу – 74!

03 грудня 16:00
Переглядів: 172
секеч

Вітаємо заслуженого тренера трьох (!) союзних республік з Днем народження!

Секечу Іштвану Йожефовичу – 74!

Іштван Секеч у нашому місті продовжив свою футбольну кар’єру з 1964 року. Допоміг львівським армійцям стати чемпіонами УРСР 1965 року. Став майстром спорту СРСР і входив до списку 33 кращих футболістів республіки. Був швидким форвардом таранного типу, завжди націленим на ворота суперників. Умів повести за собою партнерів на подвиги. Володів сильним ударом правою ногою. Забивав не багато, але його голи часто ставали вирішальними.

По завершенні ігрової кар’єри перекваліфікувався у тренера. У львівських «Карпатах» на цій посаді працював з вересня 1978 до серпня 1980, а з вересня 1980 став начальником «зелено-білої» команди. 1979 року «Карпати» під його керівництвом стали переможцями 1 ліги з низкою рекордів.

Далі з 1988 року до червня 1989 намагався втримати на плаву СКА «Карпати» (Львів). На робочому місці завжди був вимогливим наставником, хоча із жорстким характером. У нього слово - дорожче грошей. Сказав - зробив. Проте своїх помилок ніколи не визнавав, але умів об’єднати гравців і надихнути їх на високі цілі.

Ми вітаємо Вас Іштване Йожефовичу зі святковим Днем і бажаємо Вам міцного здоров’я та всього, що ототожнює слово щастя.

З повагою, колектив «Галичина спортивна»!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: