Семен Альтман: «Хотіли забити, перемогти, і оголили тили»

21 серпня 23:11
Переглядів: 401
Default Image

Семен АЛЬТМАН,
головний тренер «Таврії»

– Ми провели непогану гру за змістом, але, на жаль, не досягли результату. Перший тайм був кращим, другий гіршим. Кінцівку змазали, хотіли забити, перемогти і оголили тили, тому у суперника були гострі контрвипади. А в цілому, я вважаю, ми провели непоганий матч, і, напевно, були ближче до перемоги, ніж суперник. Гол у наші ворота викликав суперечливі думки, хай розбираються відповідні органи. При цьому неузгодженість в діях арбітрів була присутня. Не хочу списувати втрату очок на це, і так іде багато розмов і пересудів, але це не моя справа. Хай займаються ті, хто має на це повноваження. А ми будемо вдосконалювати гру і рухатися вперед. Звичайно, неприємно ведучи в рахунку і володіючи до певного моменту ініціативою, пропустити. Ось це трохи засмучує.

– З чим пов'язана в черговий раз велика кількість жовтих карток у складі команди?
– Я не можу коментувати це. Я упереджена людина, але можу сказати одне: нашу команду не можна звинуватити в тому, що вона груба і недисциплінована. А чому так відбувається? Напевно, потрібен глибокий аналіз кожного епізоду.

– Чи мало значення для вас те, хто вийде в стартовому складі «Карпат» з огляду на їхню гру на два фронти?
– Ми це прогнозували. Хоч ми і не граємо на два фронти, а й нам довелося, в свою чергу, перекроїти склад, не маючи в обоймі Єзерського, Корнєва, Марковіча і Причиненка. Це футбол, ми знали, що у складі «Карпат» кваліфіковані гравці, і напевно склад комплектувався з урахуванням їх участі в єврокубках.

– Яка ситуація з травмованими гравцями?
– Корнєв пройшов курс лікування, приступив до індивідуальної роботи. Також індивідуально продовжує працювати Єзерський, а Причиненко, я думаю, буде готовий до наступної гри.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: