Семеро гандболісток "Галичанки" готуватимуться до чемпіонату світу-2016

22 січня 15:37
Переглядів: 253
Галичанка

Жіноча молодіжна збірна команда України з гандболу невдовзі розпочне підготовку до кваліфікаційних ігор чемпіонату світу-2016, які пройдуть 18-20 березня у Чорногорії. 28-30 січня головний наставник збірної Борис Милославський збирає свою команду на навчально-тренувальні збори (НТЗ) у Херсоні на базі Вищого училища фізичної культури. В рамках НТЗ гандболістки молодіжної збірної проведуть спаринг-матчі з командою жіночої суперліги, бронзовим призером чемпіонату України-2015 - херсонською «Дніпрянкою».

Як нещодавно повідомляла наставниця львівської гандбольної «Галичанки» Тетяна Штефан, сімох її підопічних включено до складу молодіжної збірної команди України. Тож, за попередніми даними, готуватися до чемпіонату світу у Херсон вирушають Наталія Савчин, Марина Коновалова, Марія Гладун, Наталія Сабова, Софія Давидянц, Наталія Стрюкова та Мар’яна Маркевич.

Нагадаємо, що другим тренером молодіжної збірної призначено Віталія Надича, який працює вчителем гандболу у Львівському училищі фізичної культури, де виховані майже усі гравчині «Галичанки», а сьогодні там вже підростає нова зміна. Також Віталій Іванович допомагає тренувати «Галичанку».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: