Семеро гандболісток "Галичанки" готуватимуться до молодіжного ЧС-2016

24 січня 18:00
Переглядів: 163
Галичанка

Жіноча молодіжна збірна команда України з гандболу наприкінці січня розпочне підготовку до кваліфікаційних ігор Чемпіонату світу-2016, які пройдуть 18–20 березня у Чорногорії.

28–30 січня головний наставник збірної Борис Милославський збирає свою команду на навчально-тренувальні збори (НТЗ) у Херсоні, на базі Вищого училища фізичної культури.

В рамках НТЗ гандболістки молодіжної збірної проведуть спаринг-матчі з командою жіночої Суперліги, бронзовим призером чемпіонату України-2014/2015 – херсонською «Дніпрянкою».

Як повідомила тренер львівської гандбольної «Галичанки» Тетяна Штефан, сімох її підопічних включено до складу молодіжної збірної команди України. Тож, за попередніми даними, готуватися до Чемпіонату світу у Херсон вирушають Наталія Савчин, Марина Коновалова, Марія Гладун, Наталія Сабова, Софія Давидянц, Наталія Стрюкова та Мар’яна Маркевич.

Нагадаємо, що другим тренером молодіжної збірної призначено Віталія Надича, який працює вчителем гандболу у Львівському училищі фізичної культури, де виховані майже усі гравчині «Галичанки», а сьогодні там вже підростає нова зміна. Також Віталій Іванович допомагає тренувати «Галичанку».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: