Семеро львів’ян готуються до II зимових Юнацьких Олімпійських ігор-2016

19 січня 16:27
Переглядів: 75
Олімпійський тиждень

Менше місяця залишилося до початку найголовнішої молодіжної спортивної події чотирьохріччя – II зимових Юнацьких Олімпійських ігор, які відбудуться у норвезькому Ліллехаммері.

Наразі юні олімпійці проходять останні ліцензійні відбори й готуються до старту Юнацьких Ігор, пише прес-служба ЛОДА.

Відповідно до міжнародної кваліфікаційної системи з окремих видів спорту наразі вже 23 українці вибороли право на участь у цих престижнихмаганнях: з біатлону (2 дівчини та 2 юнака), лижного двоборства (1 юнак), фігурного катання (1 юнак, 1 спортивна пара та 2 танцювальні пари), санного спорту (3 юнаки та 1 дівчина), стрибків на лижах з трампліну (1 юнак), лижних гонок (1 юнак та 1 дівчина), гірськолижного спорту (1 юнак та 1 дівчина), скелетону (1 юнак), сноубордингу (1 юнак).

Остаточний склад національної юнацької олімпійської збірної України буде затверджено виконкомом НОК наприкінці січня.

Кандидатами на участь у цих змаганнях є семеро молодих спортсменів Львівщини, зокрема:

санний спорт – Андрій Лисецький (тренери Гарцула Т.В., Кісь А.М.) та Мирослав Левкович (тренер Жеребецький О.Р.) – двомісні сани; Стахів Ігор (тренери Гарцула Т.В., Кісь А.М), Смага Олена (тренер Жидкова С.М.), резерв – Левкович Ірина (тренер Жеребецький О.Р.).

гірськолижний спорт – Михайло Карпушин (тренери Карпушин О.В., Борис І.Р.), Роман Ковалевський (тренер Шепіленко Ю.Б.).

Довідка

У 2008 року Міжнародний Олімпійський Комітет прийняв історичне рішення започаткувати проведення літніх та зимових Юнацьких Олімпійських ігор, маючи на меті, що такий форум носитиме не лише змагальний характер серед юних атлетів усього світу, а й передбачатиме навчальну, пізнавальну та культурно-освітню складову.

II Юнацькі Олімпійські ігри відбудуться з 12 по 21 лютого 2016 року у норвезькому Ліллехаммері.

Участь у них планують взяти понад 1100 спортсменів з 70 країн світу. Спортсмени віком від 15 до 18 років розіграють 70 комплектів нагород у 15 зимових дисциплінах.

У вільний від стартів час юні спортсмени у Ліллехаммері зможуть відвідати різноманітні семінари, майстер-класи з уславленими й титулованими олімпійцями, екскурсії, заняття з тімбілдінгу, які спрямовані на спілкування, налагодження контактів і підвищення рівня знань про історію та культуру інших країн. Порушуватимуться й актуальні теми, зокрема: майбутньої кар’єри, здорового способу життя, боротьби з допінгом, профілактики травматизму і життя після спорту та як перемагати не лише на турнірах, але й в житті.

З перших ЮОІ-2012 року в Інсбруку українські молоді спортсмени повернулися із трьома срібними медалями у фігурному катанні і шорт-треку.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: