Сергій Бубка: «За минуле чотириріччя НОК спрямував на розвиток олімпізму 232 млн. гривень»

04 лютого 17:52
Переглядів: 175
Бубка

Про це заявив президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка під час підбиття підсумків олімпійського чотириріччя.

Минулий олімпійський цикл був дуже плідним й успішним для нашої держави й олімпійського руху зокрема. Ми можемо пишатися виступом українських спортсменів на Іграх ХХХ Олімпіади в Лондоні, де було здобуто 20 нагород. Голосно про себе заявила і наша молодь, на рахунку якої 35 медалей І літніх Юнацьких Олімпійських ігор у Сінгапурі-2010 і 3 «срібла» зимової Олімпіади в Інсбруку-2012. Крім того, на літньому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі в Трабзоні-2011 наші спортсмени з 15-ма нагородами посіли 3 місце в командному заліку серед 49 країн континенту.

«Але окрім 149 млн. грн. які були виділені олімпійським федераціям і направлені на підготовку спортсменів до найголовніших стартів чотирьохріччя, Національний олімпійський комітет України профінансував на 83 млн. гривень програми, заходи й проекти, зокрема такі, як: «Олімпійський день», Всеукраїнський олімпійський урок, «Олімпійський куточок», «Олімпійська книга», «Олімпійське лелеченя», церемонія «Герої спортивного року» та інші, спрямовані безпосередньо на популяризацію олімпійських ідеалів та здорового способу життя», - підкреслив Сергій Бубка.

Свідченням того, що ми на правильному шляху є визнання НОК України найкращим в світі й вручення престижної міжнародної премії креативного спорту за успіхи в популяризації спорту й олімпійських цінностей.

Попереду нові важливі змагання і відбір на головні старти планети – зимові Олімпійські ігри в Сочі-2014 та літня Олімпіада-2016 в Ріо-де-Жанейро, успішний виступ на яких залежить від підготовчого етапу.

«Впевнений, що з кожним новим олімпійським циклом наш бюджет лише зростатиме, а відтак, успіх наших атлетів на міжнародних стартах ставитиме ще більш значущим. Ми як раз працюємо над тим, що залучити якомога більшу кількість спонсорів, яким небайдужий олімпійський спорт, а тому у майбутнє дивлюсь з оптимізмом », - зазначив керманич НОК.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: