Сергій ДРЕБОТ виступить в Абу-Дабі на турнірі серії Гран-прі

22 листопада 16:50
Переглядів: 499
Default Image

В Абу-Дабі (ОАЕ) у понеділок розпочався черговий міжнародний турнір із дзюдо серії Гран-прі.

Ці змагання стануть заключним міжнародним стартом для збірної України у 2010 році. Тренерський штаб національної команди відмовився від участі у грудневих турнірах у Кореї, Японії та Китаї. На татами спортклубу "Аль-Джазіра" вийдуть 15 представників України - 10 чоловіків і 5 жінок.

Чоловіки. Вагова категорія до 60 кг. Георгій Зантарая (Київ - Хмельницька обл.). До 66 кг. Сергій Дребот (львів), Геворг Геворгян (Полтава). До 73 кг. Володимир Сорока (Київ). До 81 кг. Артем Василенко (Харків), Віталій Дудчик (Дніпропетровськ). До 90 кг. Вадим Синявський (Запоріжжя). До 100 кг. Артем Блошенко (Донецьк), В'ячеслав Денисов (Харків). Понад 100 кг. Станіслав Бондаренко (Запоріжжя).

Жінки. До 48 кг. Ольга Суха (Рівне). До 70 кг. Наталя Смаль (Чернігів). До 78 кг. Марина Прищепа (Київ - Дніпропетровськ), Анастасія Матросова (Донецьк). Понад 78 кг. Марина Прокоф'єва (Дніпропетровськ).

Пропустять турнір у Абу-Дабі тріо провідних дзюдоїстів української збірної. Дворазовий олімпійський призер Роман Гонтюк (90 кг) продовжує відновлюватися після операції на плечовому суглобі. Проблеми зі здоров'ям також виникли у 34-річного ветерана команди Валентина Грекова (90 кг) і однієї із лідерів жіночої половини збірної Світлани Чепуріної (63 кг).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: