Сергій Голотов: "Тернопільська молодь може видати хорошу гру, особливо у своєму залі"

06 березня 12:47
Переглядів: 258
Голотов

Головний тренер ВК Хімік Сергій Голотов відповів на питання клубної прес-служби перед матчами 13-го туру чемпіонату України з Галичанкою.

— Сергій Іванович, перше питання — як доїхали до Тернополя?

— Нормально. Ніяких проблем в дорозі не виникало — все спокійно.

— Чому приділяли увагу після ігор з Керкінітідою?

— Роботи було чимало. Як уже я говорив раніше, вона вже націлена на матчі фінальної четвірки. Приділяли увагу і фізичній підготовці, і технічним, і тактичним моментам.

Спеціально до ігор з Галичанкою не готувалися, подивилися відео за участю цієї команди тільки на наступний день після приїзду до Тернополя.

— Які завдання будуть поставлені перед командою в майбутніх матчах?

— Будемо пробувати на практиці те, що напрацьовували в тренувальному процесі, щоб відібрати найкращі варіанти.

— Які складнощі слід чекати в іграх з Галичанкою?

— Може нам доставити проблеми зал, в якому пройдуть ігри — занизький, завузький. Незвичний для нас простір, буде потрібно час для адаптації. Хотілося б, звичайно, у великому залі грати. В ігровому плані сюрприз не чекаю — цього сезону ми вже тричі грали з цим суперником і впевнено з ним справлялися.

— Може, когось особисто варто побоюватися?

— У команді є досвідчений лідер — Олена Туркула, а в основному на майданчик виходить молодь, яка, втім, на бажанні, на азарті може видати хорошу гру, особливо в своєму залі. Отже розслаблятися нам не можна — це однозначно.

— У Хіміка на першому етапі вже немає турнірної мотивації, Галичанка ж ще бореться за потрапляння в четвірку. Цей фактор може позначитися на ході матчу, як ви вважаєте?

— На мій погляд, у боротьбі за четвірку все вирішено — навряд чи хто-небудь наздожене тернопільську команду. Але варіанти все ще можливі, тому не виключено, що Галичанка буде прагнути вирішити своє завдання саме в матчах з Хіміком. Якщо виграє один матч, тоді точно буде в четвірці.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: