Сергій ГУПАЛЕНКО: "Будемо старатися далі вигравати"

31 березня 09:45
Переглядів: 84
гупаленко

«Ураган» – «Локомотив» – 4:3. Послематчевый коммертарий главного тренера франковцев

Сергій ГУПАЛЕНКО, головний тренер «Урагану»:

- Я б сказав, що останнім часом нам не щастить. Не скажу за другий м'яч, але перший і третій гол у наші ворота – цьому підтвердження. Правою ногою з нульового кута влучити у ворота?! Забили ми чотири голи, але, коли суперник розіграв п'ятого, у більшості пропустили три, а це – багато. В другому таймі було велике бажання, звісно, багато що не вдавалося, але все-таки зіграли непогано. По працездатності, по бажанню наші хлопці виклалися максимально, молодці.

Хоча в цьому виді спорту значну роль відіграє і фарт. Мені здається, що по грі, по руху ми були сильнішими за суперника. «Локомотив» – це команда, яка рухається, і грає в швидкий футбол, але ми їх, вважаю, в цьому поєдинку переграли. Харків'яни, в принципі, не створювали нічого особливого до гри з п'ятим польовим. Найголовніше, що ми перемогли, тож, думаю, що скоро до нас повернеться і везіння.

- Якщо суперником «Урагану» в плей-офф буде саме «Локомотив», то які висновки з сьогоднішнього матчу ви зробили?
- Єдине, що я б хотів, щоб ми вийшли з другого місця, і мали перевагу власного майданчика. В Харкові грати нелегко через специфіку їхнього покриття. Там гарний, цікавий зал, але от тарафлекс заповільнює гру. Швидкий футбол там не вдається, тому грати важко. Шанси вийти з другого місця у нас невеликі – провал у Рівному на 70% перекреслив наші плани, але будемо старатися далі вигравати.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: