Сергій Гупаленко: "Деякі рішення судді для мене були не зовсім зрозумілими"

21 березня 10:53
Переглядів: 73
гупаленко

Післяматевий коментар головного тренера франківців

- Загалом грою я задоволений, хлопці старалися – і це головне. Нам багато чого вдалося, але на нашій стороні не було везіння. Про це свідчить перший і другий м'ячі, які нам забили. Щодо третього пропущеного, то ми напрацьовували пресинг. У момент, коли м'яч доходить до останнього – двоє гравців побігли, а третій затримався, тож вийшов провал, тож ні пресинг не вдався, ні від оборони не зіграли.

Ми знали, що «Енергія» грає вп'ятьох добре, тож ми готувалися до цього. Тож я б сказав, що зіграли непогано. Протягом гри ми, як завжди, створили чимало гольових моментів, але знову ж таки – у нас проблема з їх реалізацією, і наразі ми не в найкращій фізичній формі. Крім того – суддівство, я рідко про це говорю, але деякі їхні рішення для мене були не зовсім зрозумілими.

- Який тайм у виконанні «Урагану» вам сподобався більше?

- Перший тайм – це була гра, а другий тайм, який львів'яни зіграли з п'ятим польовим, вийшов не таким видовищним. Коли на майданчику йде протистояння «чотири» на «чотири», то спостерігати за ним значно цікавіше. А коли 5 на 4, то картина одна – одні ризикують, інші обороняються

- Тарас Королишин у першій четвірці, це означає, що рівень довіри до нього, як гравця, зріс?

- Якщо грає – значить виріс. Як на мене, грає він непогано, зреалізував би момент – вихід один на один наприкінці – взагалі було б супер. Але буде рости, розвиватися – гратиме в основному складі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: