Сергій ГУПАЛЕНКО: "Головне - що ми повинні грати за очки, за гроші"

05 березня 18:51
Переглядів: 178
Default Image

ЛТК - "УРАГАН" - 5:4. ПІСЛЯМОВА

Сергій ГУПАЛЕНКО, головний тренер "Урагану":
- Всі дивуються - чому "Ураган" не грає? Хто не знає - у нас немає 8 людей. Але все це нісенітниця. У нас є інші люди: є дві четвірки і запасні футболісти - вони повинні грати. У мене вже не вистачає нервів, тиждень ми розмовляємо про одне й те ж, намагаємося виправити повторювані помилки, але це неподобство знову відбувається. Я раніше говорив, що це дитячі помилки, але це не так. Це у футболістів не працює голова. Якщо голова не працює, і він не розуміє - що відбувається - він не повинен грати в Екстра-лізі. Чесно, я втомився - ви вірите? Я в перерві навіть не брав дошку, бо такі помилки допускати неможливо. Ми постійно пропускаємо то вісім м'ячів, то п'ять, то шість - ну скільки можна? Так, ми програли гру. Однак програвати ми не повинні. Тому що у нас є легіонери, і наша команда грає за перше місце, а проти нас виходять молоді хлопці, які тільки починають шлях у футболі. Проте ми програємо. Начебто і зрівняли рахунок, але пропустили четвертий гол.

Знову-таки, мене вражає суддівство. Я не кажу, що судили проти нас. Я буду говорити про таке суддівство, і ми будемо про це писати, бо далі так неможливо. Мене вражає, що одні й ті ж моменти вони трактують по-різному - як їм заманеться. Це непрофесіоналізм арбітрів, і такі судді не повинні судити Екстра-ліги. Нехай мене карають, але я буду це говорити. В одній грі кажуть, що така рука в штрафний - це пенальті, в іншій - що ні. Сьогодні йшов простріл, а людина просто не моглі прибрати руку - так, м'яч в неї потрапив. Хоча знову, ми не дограли момент, і дали привід судді, щоб він поставив пенальті. Тому винні ми самі.

По приїзду будемо робити якісь висновки, розбирати гру. Хоча ми її розбираємо-розбираємо, а толку поки немає. Тому вітаємо команду суперника з перемогою, ну а собі побажаємо удачі - в останніх іграх вона від нас відвернулася. Не скажу, що ми так уже й погано граємо, але перший тайм на виїзді у нас завжди не вдається. Можливо тому, що тренуємося ми в п'ять вечора, а граємо в 12. Але все це другорядне. Головне - що ми повинні грати за очки, за гроші. У нас немає виправдань.

Роман КОВАЛЬЧИК, головний тренер ЛТК:
- Всіма хлопцями я задоволений. Фактично всю гру вони діяли так, як їм було сказано на установці - на 90% ми зробили все, що запланували. Коли пропустили гол на початку другого тайму, було важкувато - хвилин 5-6 ми програвали "Урагану" боротьбу. Але потім зробили точкові заміни в четвірках, вирівняли гру і перемогли. Вважаю, що моментів у нас було більше ніж у суперників.

- Сьогодні ви довірили місце у старті Літвінову, і 18-річний юнак забив гол. Чи не було побоювань так ризикувати?
- Літвінов вже давно готовий грати в Екстра-лізі. Звичайно, не в основному складі, але десь під ним - Максим дуже гострий гравець, а нам такі потрібні. Чому ми забрали його з другої команди? Тому що він доріс до першої, і ми повинні були випустити його - щоб, кажучи футбольною мовою, не "перетравити". І він вийшов, ще й забив свій гол - молодець. По грі я їм дуже задоволений - звичайно, у другому таймі у Літвінова пішов невеликий спад, проте це більше емоційно. Але це наш гравець. Хоча виходив Літвінов плюс до всього і не від хорошого життя: Рось - травмований, Заворотний - дискваліфікований.

- Не пропусти у другому таймі два голи, повторився б результат матчу першого кола. Чому в обороні команда допустила такі помилки?
- По-перше, сьогодні в основному складі вийшов Савенко, який не грав буквально 4 місяці - він багато пропустив через травму. Зараз він тільки відновлюється, і не зовсім відчуває гру - третій гол це показав. Та й перші голи ми пропустили курйозні - обидва рази м'яч залітав у сітку від штанги. Хоча в деяких моментах Савенко зіграв просто чудово, відбиваючи складні м'ячі.

- Старт сьогоднішнього матчу команди провели, не загострюючи гру. Спеціально готували тактику під "Ураган"?
- Ні, у нас є своя гра, і протягом двох таймів ми намагалися в неї грати. "Ураган" ще не та команда, під яку потрібно міняти тактику. Хоча виконавці у них дуже сильні, і в другому таймі нас серйозно притиснули до воріт - у нас був невеликий провал. Якщо порівняти сьогоднішній "Ураган" з нашими останніми зустрічами, то команда набирає міць. "Ураган" відходить від травм і виходить на свій колишній рівень.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: