Сергій Гупаленко: "Мене дуже тішить те, що біля наших воріт було мало гольових моментів"

20 січня 09:15
Переглядів: 227
Гупаленко

Коментар головного тренера "Урагану" після матчу з "Кардиналом-Рівне"

- Цей кубковий матч з "Кардиналом", в принципі як і нещодавній у чемпіонаті, ми грали здорово. Мені сподобалося все - і щодо кількості гольових моментів, і щодо рухливості. До того ж мене дуже тішить те, що біля наших воріт було мало гольових моментів, а це означає, що зараз ми приділяємо більше уваги обороні. Спершу грати було психологічно нелегко, адже ми забивали й одразу пропускали. Але ми витримали, перетерпіли, тому нічого поганого сказати не можу.

В основному, матч завершується з тридцятої до сорокової хвилини, це час, коли голова вже "не дуже варить", тож тоді головну роль відіграє клас команди, її фізичний і психологічний стан. В кінці ми вигравали з різницею в три м'ячі і оборонялися проти п'ятого добре, тому усі молодці. Хтось грав краще, хтось гірше, але це - спільний результат, тож вся команда зіграла здорово. В принципі, не хотілося б виділяти когось конкретно… На даний момент "Ураган" набирає форму, помітно, що команда додала в русі, в агресії, в комбінаціях.

Сьогоднішній матч мені сподобався, він був цікавим… Хочу сказати, що всі команди в Екстра-лізі сильні, я завжди про це кажу. Сьогодні "Єнацієвець" програв вдома "Спортлідеру+", хто б міг подумати! Тут роль грає налаштування, десь недооцінив суперника, і - все. Усі команди боряться до останнього, і що мені дуже подобається, що в цьому чемпіонаті всі команди практично рівні, і кожен має шанс зачепитися за результат.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: