Сергій Гупаленко: "Ми виконали пенальті на відмінно"

16 травня 10:55
Переглядів: 209
Гупаленко

Івано-Франківський "Ураган" в першому матчі 1/2 фіналу чемпіонату України переграв харківський "Локомотив". По завершенню гри наставник "драконів" Сергій Гупаленко поділився своїми враженнями від гри.

Сергій Гупаленко, головний тренер «Урагану»:

- Перший матч, найбільше напруження, знову пенальті. Ваше враження від матчу.

- Важка гра, дві хороші команди зустрілися сьогодні, я вважаю. Була велика кількість моментів у ті й інші ворота. Хто був би більш вдалим, міг би забити з гри, і все на цьому і закінчилося. Хто б забив другий м'яч, було б важко вже відігратися, або нам, або «Локомотиву». Всі дійшла до пенальті - в принципі, ми готувалися до пенальті, тому, вважаю, ми виконали пенальті на відмінно. Саме самі удари - один там, може бути, Іваняк б міг відбити. А так - практично всі були такими, що не можливо взяти. З приводу того, що там вийшов Валенко - не Валенко вийшов, тільки що ми переглядали - не Валенко вийшов.

- Сьогодні Черкаси - це нейтральна майданчик. При тій ситуації, яка відбувається зараз в Україні, думки є у кожного клубу, у кожного тренера. Те, який знайдений вихід, це рівні умови для всіх учасників, або хтось має перевагу? Тим більше, при порожніх трибунах.

- Правильно потрібно було грати, як зайняли місця. «Локомотив» повинен був приймати вдома дві гри, потім ми дві вдома, і ще раз в Харкові, якщо потрібна п'ята гра. Але просто такий збіг обставин у країні, тому вирішили так зробити. Я вважаю, може бути, на даний момент все-таки це правильно. А переваги, природно, ні в кого немає. Якби нічого цього не було, то ми б так і не грали. Вирішили так - на даний момент я не бачу іншого виходу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: