Сергій Гупаленко очолив білоруський "Борисов-900"

29 липня 10:41
Переглядів: 186
Гупаленко

Новим головним тренером білоруської команди «Борисов-900» призначений відомий 44-річний український фахівець Сергій Гупаленко, який раніше очолював івано-франківський «Ураган». 28 липня після загальнокомандних зборів був представлений гравцям, і вже під орудою нового наставника футболісти борисовського клубу розпочали підготовку до нового сезону, провівши своє перше тренування.

Зауважимо, що саме під керівництвом Сергія Гупаленка, який очолював івано-франківську команду шість років поспіль, «Ураган» завоював чемпіонський титул у 2011 році, а також виграв Суперкубок України, «срібло» (2013) і двічі «бронзу» (2012, 2014) національного чемпіонату. По завершенні сезону 2013/14 рр. клуб призупинив співпрацю з тренерським штабом основної команди, а усі гравці отримали статус «вільних агентів».

Цікаво, що «Борисов-900» став другою командою в чемпіонаті Білорусі, який очолив український фахівець. Першою нещодавно стала гомельська БЧ, на капітанський місток якої зійшов 32-річний екс-«ураганівець» Олександр Даниленко, колишній гравець цього клубу.

Нагадаємо, що Сергій Гупаленко привозив «Ураган» у Борисов в серпні 2011 року на міжнародний турнір, присвячений 10-річчю МФК «Борисов-900». Тоді івано-франківці розгромили господарів - 9:2 (покером відзначився Тарас Королишин, який незабаром може перебратися у вітебський «Вітен»), але фінішували в турнірі лише третіми, пропустивши поперед себе російські «Політех» і «Митищі».

Тож не виключено, що невдовзі у Білорусі та, зокрема, у складі МФК «Борисов-900» можуть продовжити свою ігрову кар'єру й кілька екс-«ураганівців», а також інші українські футзалісти з клубів Екстра-ліги.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: