Сергій ГУПАЛЕНКО: "У футзалі все вирішує початок гри"

26 травня 10:52
Переглядів: 314
Сергій ГУПАЛЕНКО

«ЛТК» - «Ураган» - 4:8. Післяматчеві коментарі
Сергій Гупаленко, головний тренер НФК «Ураган»:

- Скажу чесно, такий рахунок не відображає сьогоднішню гру. «ЛТК» грала мобільно, мені сподобалася. У них були моменти: у першому таймі за рахунку 1:2 були дві поперечини. Просто розгорнулося так ... У нас трохи вище клас, а окремі гравці «ЛТК» не можуть тягнути весь сезон - може бути, зараз у них трошки пішов спад. Не може команда, якщо в ній два-три лідера, тягнути весь сезон - це важко. Тому ми і переграли суперника. Ну і плюс везіння - сьогодні воно присутнє. Тобто, щастя було на нашому боці. Ми забили, а вони - не забили. За рахунку 1:4 важко грати, а в першій же зміні «ЛТК» пропустила п'ятий м'яч. Думаю, все це і вирішило. Те, що ми «наварили» і «вп'ятьох», і в обороні проти «п'яти» - це розслабленість. Ми про це поговоримо, бо все одно потрібно тримати марку, як би воно не було. Але виграли, і, слава Богу - спасибі всім хлопцям. Вони молодці, всі витримали: зіграти 3:0 з такою гарною командою, як «ЛТК» - це щось означає. Команді «ЛТК» бажаю успіху в боротьбі за третє місце: у цьому сезоні вони довели, що можуть грати - молодці.

- П'ять з восьми голів ваша команда забила в перші і останню двохвилинки таймів. Збіг обставин чи налаштовувалися на стартові і завершальні відрізки таймів?
- У футзалі все вирішує початок гри, і те, що відбувається з 30-ї по 40-у хвилину - коли голова вже особливо не «варить», фізично «підсідає». Тоді вже грає холоднокровність і тактичні дії. Так що все закономірно. Але і без везіння у футзалі не буває - це така гра. Залітає - супер, що не залітає - хоч що ти не роби, а нікого не обіграєш.

- Єдиний з польових виконавців "Урагану" в Луганську не зіграв Шурак. Чому так?
- Не виходив, і, в принципі, це моя вина, що ми його не випустили. Але були «гойдалки», особливо за рахунку 3:6 - важко виходити з лавки на останні п'ять хвилин. Тому вирішили його вже не чіпати.

- Чи є шанси у «ЛТК» поборотися за бронзу?
- Звичайно, є. Чому ні? Найголовніше, щоб лідери зіграли на рівні. Якщо лідери не потягнуть, то їх хтось повинен замінити. Якщо їх ніхто не замінить, то тоді немає сенсу. Припустимо, молодь може і не замінити. Але все одно треба намагатися, якщо ти хочеш рости, якщо ти хочеш грати в основному складі, якщо ти хочеш заробляти гроші. Треба допомагати лідерам, треба ставати лідером: а сидіти в тіні і скаржитися, що мало заробляєш - так не піде. Якщо лідер не грає - візьми на себе відповідальність, і тоді тебе помітять, і будуть розмовляти з тобою по-іншому.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: