Сергій ГУПАЛЕНКО: "У якихось епізодах ми були трохи сильнішими"

16 березня 14:33
Переглядів: 250
гупаленко

«ЛТК» - «Ураган» - 1:2. Післяматчевий коментар головного тренера франківців

Сергій ГУПАЛЕНКО, головний тренер "Урагану":

- Ми перемогли, і результатом я, звичайно, задоволений. Але є помилки по грі, і це ще залишає бажати кращого. Скажу, що команди зараз рівні, хлопці з "ЛТК" ростуть, тому нічого дивного тут немає. Тим більше, у себе вдома. До того ж, майданчик тут все-таки незручний для нас, ми тут не тренуємося. Гра була рівна: моменти були і з їх боку, і з нашого. Значить, в якихось епізодах ми були трохи сильніше, трохи вдалішими. Дрібниць не буває, і, напевно, це закономірно, тому ми перемогли. В принципі, в обороні зіграли непогано. При рахунку 1:2 грали більше на утримання, ніж на атаку.

- Як оціните гру воротарів? Незважаючи на поразку "ЛТК", що скажете по реакції Ільківа?

- Так, воротар "ЛТК" зіграв добре. Моментів ми створили чимало. У нас же пропущений гол, я вважаю, це м'яч воротаря. Але знову-таки це все закономірно. До цього повинна була пройти зміна наших бразильських легіонерів, але вони чомусь не змінилися - буду з ними розмовляти на цю тему. Тому так і сталося. Воротар "ЛТК" стояв здорово. В принципі, зростає вся команда, зростає з кожним роком - все-таки пора вже.

- Як бразильці реагують на неспокійну ситуацію в Україні?

- Ну, бачите, як вони сьогодні награли... так, є якісь переживання. Зараз багато різної інформації, багато залякувань, але ми пояснюємо, що в будь-яких регіонах України доброзичливий, нормальний народ. Але бразильцям, швидше за все, важко - хвилювання у них є. Єнакіївські бразильці теж переживають. Але всіх їх можна зрозуміти: їм дзвонять сім'ї, які хвилюються. Будемо намагатися їх заспокоїти.

- Перемогу "Урагану" приніс Королишин. Як змінилася його гра після виклику в молодіжну збірну?

- У нас є конкуренція. Вона повинна бути в будь-якій хорошій команді. Буде конкурувати - буде грати. Королишин почав грати, зіграв непогано в Хмельницькому - грає тут. В принципі, я даю грати всім. Якщо ти не тягнеш, то ти сидиш на лаві - от і все. Щодо молодіжної збірної, то він вже трохи виріс і пройшли ті часи, коли можна розповідати: "Я ось в збірній...". Він сам розуміє, що потрібно грати. А збірна - не показник. Сьогодні він там є, завтра його там немає. Старається, тому і грає. Забив два м'ячі - молодець. Значить, буде грати і далі. Не буде грати в той футбол, який ми вимагаємо, - не буде грати.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: