Сергій Гупаленко: "В принципі, програли по справі, що тут говорити..."

16 лютого 18:55
Переглядів: 208
гупаленко

Коментар головного тренера "Урагану" після матчу з харківським "Локомотивом":

- Пауза в чемпіонаті, видно, не пішла нам на користь. По грі два слова. В принципі, ми починали другим номером, зустрічали в середині. Для нас це важкий майданчик, нам важко тут грати, тому ми грали другим номером. Те, що ми пропустили перші три м'ячі... Розумієте, найприкріше, що якщо ми програємо гру, то ми починаємо робити помилки, які можна здійснити за три гри. Це погано. Уп'ятьох? Не вийшло, хоча за тренувань розігрували-таки дуже цікаво. В принципі, програли по справі, що говорити? Якщо ми пропускаємо, не забиваємо - значить, все в принципі по справі.

- Можете сказати, чим пояснюються такі помилки? Третій гол пропустили зі стандарту. У першому таймі було два моменти, коли "Урагану" можна було пропустити. Згадаймо збірну України, яка від Португалії пропустили другий гол зі стандарту. Чому концентрації немає у футболістів?

- По-перше, неправильно займають позицію. Що найприкріше, що якщо б це було перший раз, то це можна було б пояснити. Але це постійно. Так, після гри питаєш, чому - так, неправильно. Але чому неправильно під час гри - я не знаю. Або це концентрація, я навіть не пояснити, чому люди роблять такі помилки на рівному місці, тим більш, вони знають ці помилки, вони знають, як правильно грати, але чомусь не роблять - я не знаю, як це пояснити. Пояснення цьому немає. Швидше за все... Це футбол, втрата концентрації, може бути, накопичується якась втома і відключаються якісь звивини, для того щоб правильно виконати цей епізод. Швидше за все, тому.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: