Сергій ГУПАЛЕНКО: "Йшли ва-банк, хотілося виграти"

Переглядів: 64
гупаленко

"КАРДИНАЛ-РІВНЕ" - "УРАГАН" - 5:4. ПІСЛЯМОВА

Сергій ГУПАЛЕНКО, головний тренер "Урагану":
- Якщо говорити в двох словах, то це вже третя гра, і я постійно на цьому зупиняюся, що перший тайм ми чомусь виграємо, а от у другому... Чомусь не дограємо епізоди. Щоб щось такого супер сталося, не бачив. А ось, саме там той не добіг, інший зіграв - тяп-ляп. Звідси і другий тайм такий, в якому ми програли - 1:5. Це взагалі маячня якась.

Про що тут говорити! 3:0 - вже має бути логічне завершення. Команда не повинна програвати по грі, коли вона виграє у три м'ячі. Ми сьогодні програли, так сталося. Значить знову-таки, треба робити висновки. Те, що ми грали вп'ятьох, той же Сімка там помилився, на рівному місці не зупинив м'яч, це вже наслідок того, як ми почали гру у другому таймі. В принципі, як почали, так і закінчили.

Те ж саме було з "Енергією". Ми в першій зміні пропускали м'яч і знову починали все спочатку. Хоча тут ми вели вже в три м'ячі, значить потрібно забивати чотири, щоб виграти. А, може, й п'ять. Ну, загалом, погано. І це, м'яко кажучи, те, що можна сказати по грі. І те, що помилки... Але я от не розумію, чому вони відбуваються. Хоча на початку другого тайму ми створили чимало моментів. Десь виручив воротар, де не влучали. Тобто, десь це можливо сталося закономірно. Значить, треба ще щось змінити для того, щоб ведучи 3:0, завершити гру з позитивним результатом.

При рахунку 4:4 ми замінили воротаря, намагалися вирвати перемогу. А сенс? Вести 3:0, а потім 3:3, 4:3 і знову 4:4. Хоча, якщо чесно, може, і було якесь передчуття. Але треба потроху пробувати і п'ятого. Ми постійно, то пропустимо, то ще що-небудь. Ось будь ласка спробували... Ну, і знов-таки не вийшло. Хоча йшли ва-банк, і можна було закінчити гру і з нічийним результатом, я так думаю. Але спробували, а коли ще пробувати? Я думаю, що ризик не виправдався. Зате ми не налякалися і все-таки ризикнули.

Ми закономірно погано грали в другому таймі. Причому відразу почали погано. Моменти створювали, як-то не було агресії, бажання відібрати м'яч. А так - 3:0, ага, запас є... Ось цей запас швидко і закінчився. Ми грали перший тайм добре. А в чому проблема, так це в русі, в їх бажанні. Якщо перший тайм за рахунку 0:0 ти граєш на максимумі, тому що треба забити гол, треба не пропустити, то коли ти ведеш - 3:0... Чомусь у нас так виходить. А 3:0 можна зіграти відсотків на 70, на 60 пограти. А от коли рахунок вже стає 3:3, то ти ж не почнеш заново грати, тому що все, ти вже здувся.

Треба грати 40 хвилин, скільки ми про це говорили, що треба грати, тому матч закінчується з 30-ї по 40-ю хвилину. Ось так сьогодні і сталося, хоча начебто і повели 4:3. Я вже говорив - вп'ятьох йшли ва-банк, хотілося виграти. Така гра, що мені особисто хотілося виграти, так і напевно всім теж. Тому що так не повинно бути. Це не правильно. От у нас сьогодні вийшло - не правильно.

На мій погляд, вирішальним у цій грі все-таки став перший м'яч, який ми пропустили. Це вже був як дзвіночок. Потім перша, друга зміна... і як би команда гасне. Вони забили, у них емоції, а ми чомусь не змогли зібратися. Ось це проблема, причому велика проблема для команди, яка хоче боротися за високі місця.