Сергій Ковалець: "Будемо виглядати ще краще"

25 січня 10:22
Переглядів: 214
Ковалець

Після першого матчу молодіжної збірної команди України на Кубку Співдружності, що розпочався сьогодні в Санкт-Петербурзі, враженнями від гри своїх підопічних поділився головний тренер «молодіжки» Сергій Ковалець.

– Я думаю, що матч пройшов на хорошому рівні і був бойовим. Турнір ми розглядаємо як етап підготовки до відбірних матчів чемпіонату Європи і переглядаємо молодих хлопців. Мені гра сподобалася. Були труднощі в плані тактики, стратегії, адаптації до штучного покриття і в тому, що граємо у манежі.

– Як супутні обставини впливають на гру команди?

– Комплексний підхід підготовки до турніру. Звичайно, футбол в манежі – це інше відчуття як для глядачів, так і для футболістів. Ми знаходимося на підготовчому етапі, хлопці ще без закладеного фундаменту. Хочемо рівномірно навантажити хлопців. Головне, щоб було менше травм.

– Що сталося з Вашою командою в другому таймі? Не дозволив грати суперник?

– Так. Колега активізувався і став активно підказувати своїм підопічним (посміхається). Суперник показав себе з хорошого боку. Зіграли свою роль і зроблені ним заміни, тому увійти в ритм було не так просто. Але в перспективі, думаю, що будемо виглядати краще.

– З Вашого боку було мало підказок. Мабуть, хлопці вже розуміють, що треба робити?

– Повинні розуміти. 3–4 рази можна підказувати по тих моментах, де треба. Але ми проводимо теоретичні заняття, де на кожному йдеться, що і як потрібно робити. Моя допомога має бути вже після матчу.

– Сьогодні ваша команда перемогла не тільки за рахунком, а й по жовтих картках...

– Відбір м’яча – найскладніший елемент футболу. Хотіли зіграти на випередження. Що стосується «гірчичника» за симуляцію, то тут – на розсуд арбітра.

– Як оцінюєте стан Калітвінцева після повернення з оренди?

– Він провів 78 матчів за збірні різного віку. У нього хороший досвід, і, сподіваюся, хороше майбутнє.

– А взагалі, чи задоволені Ви тим складом, який вдалося зібрати?

– На жаль, вдалося зібрати не всіх гравців. Деякі не приїхали через травми. Частина футболістів відправилися на збори зі своїми командами. Але буде можливість дати іншим хлопцям шанс. Якраз можна буде подивитися на них в контексті ігрових та технічних навичок.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: