Сергій КОВАЛЕЦЬ: "Фоменко буде відвідувати наші тренування"

29 грудня 16:29
Переглядів: 241
Ковалець

Головний тренер молодіжної збірної України (U-21) Сергій Ковалець в інтерв’ю прес-службі ФФУ розповів про свої перші кроки на новій посаді.

- Для Вас це перший досвід керівництва збірної. Це новий виклик для Вас?

- Хочу подякувати керівніцтву Федерації за надану мені довіру. Буду намагатися виправдати покладені на мене сподівання, як в плані результатів і якості гри, так і в плані підготовки футболістів для національної команди. Звичайно, в збірній трохи інша специфіка роботи. Але це футбол. Я працював у «Львові», «Оболоні», де виступали чимало молодих українських гравців. З «Оболоні» Павло Яковенко брав шістьох виконавців до молодіжної збірної.

Безумовно, в збірній у тренера менше часу на підготовку футболістів до турнірів, але я буду виїжджати з командою на збори, переглядати гравців у матчах чемпіонату країни. Також важливим завданням для мене буде налагодження контактів з клубами, в яких виступають гравці молодіжної збірної.

- Ви вже спілкувалися з новим головним тренером національної збірної Михайлом Фоменком?

- Так. Він підтримав мене. Більш тісно ми будемо співпрацювати під час тренувального збору молодіжної збірної, який відбудеться в Києві з 10 по 17 січня напередодні Кубка Співдружності. Михайло Іванович сказав, що буде відвідувати наші тренування, будемо з ним спілкуватися з приводу стратегії розвитку національних збірних.

- На який термін розрахований Ваш контракт?

- Буду працювати зі збірною до закінчення відбірного циклу молодіжного чемпіонату Європи 2015 року. Далі − можлива пролонгація угоди.

- Ви вже визначились з помічниками?

- Це питання ще в стадії розробки. Більш детально я можу розповісти про це лише після Нового року.

- Які завдання будуть стояти перед молодіжною збірною України на Кубку Співдружності?

- Це буде турнір, під час якого я лише буду знайомитися с потенційними можливостями цієї команди. Але нам важливо показати хорошу гру. Звичайно, постараємося перемогти на турнірі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: