Сергій Ковалець: "Футбол - це бізнес і політика, пора це визнати"

16 березня 10:55
Переглядів: 139
ковалець
Керманич молодіжної збірної України Сергій Ковалець поділився думкою щодо зв'язку між політикою, грошима та сучасним футболом.

"Футбол - це вже бізнес, великі гроші. І якщо брати чемпіонати світу та Європи, то скільки заробляють на цих турнірах організатори. Це великі гроші.

На жаль, та романтика, яка була раніше, вже відходить. Хоча, якщо дивитися великі матчі великих турнірів, то можна відзначити, що уболівальників не стає менше, їх багато і інтерес дуже великий.

Гроші вирішують багато. Навіть той же чемпіонат Європи, який ми відмінно провели. Скільки було вболівальників в Україні, туристів і рівень матчів був на висоті. Це теж показник того, що країна живе.

Напевно, раніше футбол був без політики. Хоча й раніше ті ж Брежнєв, Сталін, Муссоліні, інші політичні діячі - всі вони підтримували ту чи іншу команду.

Тому футбол - це політика. Тому що і президенти присутні на матчах. Коли Німеччина грала на чемпіонаті світу - Меркель була на трибунах і в роздягальню навіть заходила. Політики - вони ті ж люди. Це нормально, що вони підтримують команди і збірні. Це навпаки добре.

Приклади того, що перші особи держав приходять на матчі, спілкуються з футболістами. Напевно, це нормально. Пора визнати, що футбол - це політика, яка повинна об'єднувати світ", - сказав Ковалець.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: