Сергій Ковалець: "Худзік залишив гарний слід в українському футболі"

10 березня 19:47
Переглядів: 150
ковалець

Екс-головний тренер "Оболоні" Сергій Ковалець, який зараз очолює молодіжну збірну України, розповів про Павла Худзіка, якого він свого часу запросив із ФК "Львів" до табору "пивоварів". 

"Ми з ним познайомилися дійсно давно, ще встигли навіть пограти разом у команді "Красилів-Оболонь". Він був світлим, надійним і позитивним хлопцем. Павло завжди мав гарний настрій, любив життя і свою сім'ю. Це велика людська втрата в першу чергу для його родини, і для українського футболу теж. Як кажуть, ми живі до тих пір, поки про нас пам'ятають. Упевнений, він залишиться назавжди в наших серцях і ми завжди будемо його пам'ятати", - каже коуч української "молодіжки".

"Які футбольні якості мені подобалися у Худзіку? У першу чергу, він футболіст з високим рівнем інтелекту. Він завжди міг зіграти нестандартно, тому і звернув на себе увагу на футбольному полі. Ще завжди імпонувало те, що він грав чесно, ніколи не міг діяти умисно грубо, завжди дотримувався правила fair play. Саме ці якості найбільше мені імпонували.

Завдяки їм Павло і потрапив з ФК "Львів" вже в київську "Оболонь". На мій погляд, він залишив гарний слід в українському футболі. І багато вболівальники завжди будуть пам'ятати, як він забивав "Шахтарю" та "Динамо»". Найголовніше, що він був командним гравцем і завжди підкорявся інтересам колективу. Для нього футбол був життям. Він жив на футбольному полі, повністю віддаючи всього себе цій грі.

Коли востаннє з ним спілкувався? Обмінювалися смс на новорічні свята, на Різдво. У минулому році з ним бачилися. Він розповідав, як проводив турнір з міні-футболу для дітей у себе в рідному Теофіполі. Він був справжньою Людиною. З великої літери", - розповів Сергій Ковалець.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: