Сергій Ковалець: "Не дивимося на результат, для нас головне - якість гри"

28 січня 12:26
Переглядів: 238
ковалець

Після того, як молодіжна збірна України впевнено обіграла збірну Таджикістана у матчі третього туру групового турніру Кубку співдружності, своїми враженнями від гри поділився головний тренер національної команди Сергій Ковалець.

- Сьогодні ми грали в знаменний день, в День повного зняття блокади Ленінграда. Це світлий день для нашого народу. Сам матч проходив у цікавій боротьбі. Але у нас було не все гаразд із завершенням атаки, не проходив останній пас. Можливо, хлопці відчули, що вже вийшли з групи і тому вирішили не викладатися повністю. Відчувалась розслабленість.

Але ми не дивимося на результат, для нас головне - якість гри. Помилок в першому таймі у нас було дуже багато. Причому технічних помилок. І це не давало нам розвинути успіх. Але в другому таймі вдалося забити і довести гру до перемоги .

- Владислав Калітвінцев забив чудовий гол дальнім ударом. Він регулярно забиває такі м'ячі, тренує такі удари, або це випадковість?

- Владислав - хороший гравець з поставленим ударом. Він часто забиває такі голи. Якщо пам'ятаєте, торік такий же гол він забив у ворота збірної Росії. Взагалі, удар - це завершення атаки. І якщо хлопець володіє таким ударом, то цим треба користуватися. Шукати можливість в грі, щоб завдати прицільного удару по воротах.

 - Сьогодні Ви істотно змінили стартовий склад. Чи задоволені ви тим, як проявили себе гравці?

- Задоволений. Найголовніше, щоб був результат. Але у тих, хто вийшов з самого початку, були помилки технічного плану,  над виправленням яких треба працювати. А в грі допомогти хлопцям простіше, тому що помилки відразу видно і на них можна вказати.

- 11-й номер, Леонід Акулінін, дуже багато сьогодні помилявся - і в передачах,  і в завершальних ударах. Але йому вдалося відкрити рахунок у матчі. Ви його не замінили саме з цієї причини - в якості подяки за перший гол?

- Ми намагаємося так побудувати роботу, щоб кожен футболіст отримав свій ігровий час, щоб встигнути подивитися, на що він здатний. Адже ми сюди приїхали практично без підготовчого періоду. І нам важливо, щоб усі гравці були рівномірно задіяні в ігрових відрізках. Ви праві, він дійсно втратив багато моментів. Реалізуй він все, що мав, рахунок міг би бути і 5:0, і 6:0, але це футбол. Добре, що у гравця атаки є моменти . Якщо є моменти, значить, буде і гол. І він свій гол забив.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: