Сергій Ковалець: "Плануємо хороший футбол, а інша справа, який буде результат"

26 вересня 19:12
Переглядів: 178
ковалець

Головний тренер молодіжної збірної України Сергій Ковалець прокоментував підготовку своєї команди до матчу проти молодіжної збірної Німеччини у плей-офф до чемпіонату Європи 2015.

"Ми дуже сподіваємося на підтримку черкаських вболівальників. 12 гравець дуже суттєво підтримував молодіжну збірну Україну у попередніх матчах проти Швейцарії та Ліхтенштейну.

Ми плануємо показати хороший футбол, а інша справа, який буде результат. Звісно, краще було, якби ми перший матч грали на виїзді, а другий – вже вдома. Однак я не думаю, що з цього треба робити якусь трагедію. У домашньому матчі нас гарно підтримають вболівальники, зарядять на боротьбу."

"В Черкасах збірна себе відмінно почуває. Більше того, можу сказати, наразі поле місцевого стадіону перебуває у відмінному стані, чим я дуже задоволений. Футболістам треба лише показати якісну гру".

"Сила не тільки молодіжної команди Німеччини (U-21), а загалом німецького футболу у системності. Суперник для нас дуже цікавий, тренерський штаб серйозно готується до майбутнього протистояння. Я вже знаю, що наставник німців Хорст Хрубеш звернувся до головного тренера національної збірної Йоахіма Льова, щоб той дав дозвіл деяким гравцям (Гетце, Дракслер, тер Штеген, Гинтер, Дорм та ін.) підсилити склад молодіжки на матчі проти України", - відзначив Сергій Ковалець.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: