Сергій Ковалець: "Приємно, що у складі "Карпат" цього разу вийшли 11 українців"

10 серпня 08:11
Переглядів: 430
ковалець

Сергій Ковалець про перемогу Карпат в матчі зі Сталлю.

– Я б насамперед хотів зробити комплімент Єгіше Мелікяну. Пригадую, взимку, коли відбувався Меморіал Макарова, там виступав дубль Сталі, який виграв в Олімпіка – 4:1. Вже тоді було помітно, наскільки азартно грає ця команда, і що в неї є хороший тренер. Сталь повинна була перемагати у Львові. Якщо б вони реалізували 2-3 свої моменти у першому таймі – була б ще одна сенсація.

З іншого боку, приємно, що у складі Карпат цього разу вийшли 11 українців. Пригадаймо часи Маркевича ("бронза" чемпіонату), Кононова (груповий етап Ліги Європи) – тоді грали, в основному, свої футболісти. Проти Динамо, як і проти Сталі, легіонерів практично не випускали. Виникає запитання: навіщо їх узагалі запрошували? Тим паче, враховуючи, що школа та академія Карпат працюють дуже добре. Перемога над Сталлю стала можливою завдяки досвіду Худоб’яка, Федецького, Голодюка.

На прес-конференції Наварро сказав, що новим гравцям потрібен час для адаптації. Поцікавтеся у Федецького і Коноплянки, чи вони мали цей час закордоном. Ти – легіонер, займаєш чиєсь місце, тому повинен давати результат без підготовки.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: