Сергій Ковалець: "Спостерігаємо також за командами першої та другої ліг"

11 лютого 10:35
Переглядів: 113
ковалець

Головний тренер молодіжної збірної України Сергій Ковалець поділився враженнями від результатів жеребкування відбіркового турніру до чемпіонату Європи 2017 року.

- Нам попалися хороші і кваліфіковані команди, які ставлять перед собою амбітні завдання, - взяв слово Сергій Ковалець. - Практично всі хочуть потрапити на фінальний турнір, про це вони заявляли відразу ж після закінчення церемонії жеребкування. Так що ми очікуємо запеклої і цікавої боротьби.

- Вдалося побувати на церемонії жеребкування?
- Звичайно.

- Під час обговорення календаря вдалося задовольнити свої апетити?
- У всякому разі, ті дати, які ми хотіли бачити, звичайно ж, з невеликими змінами, відстояти вдалося. Але більш важливо те, як ми будемо грати, адже все вирішується на полі, точно так само як доведеться грати з усіма що вдома, що в гостях.

- Окрім обговорення календаря, вдалося в кулуарах поговорити з представниками наших суперників?
- Обстановка була чудовою. Нам вдалося поспілкуватися практично з усіма представниками наших суперників. Крім того поговорили з представниками Швейцарії, Німеччини, Латвії - тими збірними, з якими грали в попередньому відборі. Все відбувалося на професійному рівні.

- На наступний збір, який пройде в кінці березня, плануєте запрошувати всіх найсильніших, або будете експериментувати?
- Зараз поки важко щось говорити конкретно. До того першого збору в чемпіонаті країни буде проведено чотири туру прем'єр-ліги, тому будемо в першу чергу розраховувати на тих, хто має стабільну ігрову практику.

- Під час нашої останньої розмови ви нарікали на те, що команду можете збирати тільки в офіційні вікна ФІФА, а суперники проводять збори ще й крім цих вікон. У нинішньому відбірковому циклі ситуація зміниться в кращу сторону?
- Будемо сподіватися на краще, в усякому разі, в план підготовки на 2015 рік додаткові збори ми передбачили. Але як вийти насправді - судити поки складно.

- Складно тому, що в березні буде переобраний президент федерації, а потім зміниться ще й її Виконком?
- Звичайно, хоча не можу зараз сказати, які зміни відбудуться у федерації. Від мене це не залежить.

- Гравців 1995 народження не будете чіпати аж до закінчення чемпіонату світу в Новій Зеландії?
- Так. Їх залучимо вже після закінчення світового форуму.

- Нещодавно на одному з інформаційних сайтів з'явився розширений список, в який були включені 35 футболістів. Цей список реально існує, і якщо так, то там значаться більше футболістів, чи менше?
- Значно більше, адже ми стежимо не тільки за прем'єр-лігою, але спостерігаємо також за командами першої та другої ліг. Так що вибір футболістів тими 35 гравцями, про які ви згадували, не обмежується.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: