Сергій Ковалець: "Тренерський штаб задоволений роботою гравців на зборі"

25 січня 17:33
Переглядів: 81
ковалець

На навчально-тренувальному зборі в турецькій Антальї молодіжна збірна України провела два контрольні поєдинки. У першому матчі наші хлопці розійшлися миром з однолітками з Узбекистану - 1:1. А в другому - в рамках турніру "Antalya Cup" - переграли команду Албанії (2:0). Головний тренер української збірної Сергій Ковалець прокоментував результати спарингів і розповів про підготовку до поєдинку проти команди Ірану.

Про контрольні матчі і результативності Безбородька

"Дуже приємно починати турнір з перемоги, - розповів Сергій Іванович. - Обидва матчі були для нас вельми інформативними. Ми подивилися, як хлопці мислять на футбольному полі, наскільки правильно вони приймають рішення в тому чи іншому епізоді. Як переходять з оборони в атаку і назад, на яких швидкостях все це відбувається. Але найголовніше, що всі хлопці здорові і добре виконують свою роботу".

"Забиті м'ячі - це дії всієї команди, а не окремо взятих гравців. Безбородько якісно зробив свою роботу і зумів двічі відзначитися. Всі хлопці молодці, наш тренерський штаб задоволений тим, як вони працюють на зборі", - зазначив Ковалець.

Про підготовку до матчу проти Ірану

"Ми провели два поєдинки за два дні, тому вирішили надати хлопцям вихідний. Зараз ми більше працюємо над "фізикою", але в неділю приділимо увагу тактиці, попрацюємо над стандартними положеннями. 26-го січня на "Antalya Cup" нас чекає, скажімо так, фінальний матч проти Ірану, постараємося до нього добре підготуватися", - заявив наставник української збірної.

"По Ірану у нас є інформація. Можу сказати, що це цікава команда. Як і всі представники Азії, іранці люблять повозитися з м'ячем, багато рухаються, грають на хороших швидкостях. Без сумніву, спаринг буде дуже хороший, і у нас буде можливість оцінити якості футболістів на тлі сильного опонента. Також дуже важливо, щоб хлопці, насамперед, приділяли увагу своїй грі, але при цьому не забували і про результат", - резюмував Сергій Ковалець.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: