Сергій Ковалець: "У молодіжці будуть нові обличчя з "Карпат"

21 квітня 08:36
Переглядів: 201
Ковалець

Ще в п’ятницю на матчі молодіжних команд «Металіста» та «Карпат», головний тренер молодіжної збірної України (U-21) Сергій Ковалець спостерігав за діями футболістів на штучному полі. А вже в суботу він аналізував дії основних складів.

Після матчу Сергій Іванович відповів на запитання офіційного сайту «Карпат».

«Раніше була передача «Алло, ми шукаємо таланти». Ми теж шукаємо золоті таланти України. У п’ятницю я відвідав матч дублерів, і мушу сказати, що це був дуже цікавий поєдинок, з великою кількістю цікавих комбінацій. Взагалі, азартний матч вийшов. Звичайно, я спостерігав за кандидатами в молодіжну збірну і на матчі основних складів, – їх більше в «Карпат», але і в «Металіста» вони теж є.

Ми говоримо, що Україна – талановита країна. Так і є, ми в цьому впевнені. Відповідаючи на запитання про те, чи будуть у молодіжці нові обличчя з «Карпат», то скажу, що мають бути. Краще раз побачити, ніж сто разів почути. Саме тому наш тренерський штаб виїжджає, щоб на власні очі дивитися за матчами і молодіжних команд, і команд першої та другої ліги, і, звичайно, поєдинки Прем’єр-ліги.

Зараз багато команд відмовилися від легіонерів і таким чином відкрили ворота власній молоді. Для тренерів молодіжної збірної України це приємний головний біль, але тут є один важливий момент. Головне, щоб молодь потрапляла до складу не штучно, а через конкуренцію і боротьбу», – цитує  Сергія Ковальця Інформаційний центр ФК «Карпати».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: