Сергій Ковалець: "Україна вийшла в плей-офф, для більшості гравців вже це є досягненням"

15 жовтня 23:14
Переглядів: 181
Ковалець

Молодіжна збірна України під керівництвом колишнього гравця "Динамо", а нині тренера Сергія Ковальця завершила виступи в матчах плей-офф кваліфікації Євро-2015 зі збірною Німеччини.

- В першу чергу, хочу подякувати президенттам та тренерам клубів, які делегували своїх гравців до складу молодіжної збірної України. Ці два роки були дуже продуктивними, футболісти віддали багато сил, щоб потрапити до числа 14 найкращих команд Європи. На шляху до фінальної частини ми зустрілися з потужною збірною Німеччини. Це була дуже хороша школа для наших гравців. Можу сказати, що футболісти виросли в плані розуміння футболу, ігрової дисципліни, прийняття рішень. Хлопцям потрібно більше довіряти. Взяти збірну Німеччини, футболісти якої впродовж трьох сезонів виступають за основні склади своїх команд. У нас цей термін не більше одного сезону. Цього досвіду нам якраз і не вистачило. Але якщо футболісти будуть ставитися професійно і грати з душею - їх чекає хороше майбутнє.

- Було бажання "грюкнути" дверима у повторній грі з Німеччиною?

- Звичайно, і футболісти, і тренери хотіли перемогти. Для цього були створені моменти, але в кожному з них для взяття воріт не вистачало завершального пасу і результативного удару. Україна вийшла в плей-офф, для більшості гравців вже це є досягненням. Під нашим керівництвом футболісти починаючи від переможного Кубка Співдружності і закінчуючи крайнім матчем грали серцем і душею. Це ми вважаємо одним із найкращих показників роботи.

- Чому в стартовому складі не вийшов Калитвинцев, який відіграв весь відбірковий турнір?

- Ми вже говорили, що за час роботи було переглянуто більше 70 футболістів. Всі вони приїжджали із задоволенням, створювали хорошу атмосферу. За це ми їм вдячні. Влад зіграв практично в усіх матчах відбору і доклав багато зусиль для прогресу команди.

- У другому таймі Калитвинцеву вдалося освіжити гру?

- Зроблені нами заміни були спрямовані на досягнення перемоги.

- У важливих матчах ви довірили місце в стартовому складі Дмитру Рижуку, який тривалий час не мав практики в клубі. Захисник виправдав ваші сподівання?

- Так, Діма, як і будь-який інший футболіст, намагався показати себе з кращого боку і грати в футбол на найвищому рівні.

- Віталій Буяльський дещо знервовано почав зустріч, отримав від арбітра попередження...

- Це був цікавий і повчальний матч. Коли грав Гімн України, всі футболісти і вболівальники дружно співали. Була велика нервозність, зняти яку словами тренеру дуже складно. Віталій провів хороший поєдинок. Але йому є до чого прагнути, він може і повинен грати краще.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: