Сергій Кравченко: "Очікую гарну гру"

15 жовтня 19:00
Переглядів: 106
Кравченко

Ключовий півзахисник «Дніпра» Сергій Кравченко пропустив декілька останніх матчів своєї команди через травму. Але тиждень тому прийшла звістка, що він повернувся до ладу і готовий зіграти проти «Карпат». З цієї нагоди ми й поспілкувалися з віце-капітаном дніпрян.

– Сергію, ви відновились після травми. Готові зіграти у Львові?
– Так, останнім часом я вже повноцінно тренуюсь, відчуваю себе нормально. Тож готовлюся до гри у Львові.

– Останні матчі, за якими ви спостерігали зовні, виявилися для «Дніпра» невдалими. Вже проаналізували причини незадовільних результатів?
– Тренерський штаб, звичайно, зробив певні висновки. Взагалі, після кожної гри, незалежно від результату, проводиться аналіз. На його основі перед наступним матчем робляться корективи – така робота триває постійно. Останні наші результати, справді, невтішні, але ми не опускаємо рук. Будемо працювати ще наполегливіше, аби перервати невдалу серію.

– Враховуючи чорну смугу команди, чи можна говорити, що перерва у чемпіонаті «Дніпру» на користь?
– Важко зараз сказати. Відповісти на це зможе лише час. Після найближчих матчів, гадаю, зрозуміємо, що було на користь, а що ні. Під час цієї перерви багато наших гравців поїхали до збірних, тож ми не мали змоги тренуватися оптимальним складом. Головне не перерва, а те, як вдасться втілити задуми на поле.

– Чого очікуєте від матчу у Львові? Враховуючи зміну тренера «Карпат», вам тепер буде важче передбачити гру «левів»?
– Новий тренер – це завжди новий імпульс для гравців. Треба знову доводити свою кваліфікацію та показувати, що вмієш на полі. Особисто я очікую гарну гру у Львові. «Карпати» – у хорошому розумінні агресивна команда, тим більше за підтримки власних уболівальників, вдома грає добре. Гарний стадіон, гарне місто – тож очікую й гарного матчу, у якому сподіваюсь на позитивний результат для своєї команди.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: