Сергій Кулішов: "У загальному заліку чемпіонату України маємо бути в шестірці найкращих"

10 вересня 12:07
Переглядів: 180
Прикарпаття
Як ми вже повідомляли раніше, найближчої суботи СДЮШОР "Прикарпаття" із Івано-Франківська візьме старт в чемпіонаті ДЮФЛ України.
 
Нам вдалося поспілкуватися із заступником директора СДЮШОР "Прикарпаття" Сергієм Володимировичем Кулішовим, який вчора в Києві заявляв команди для участі в чемпіонаті.
 
- Розкажіть про сам турнір, в якому братиме участь СДЮШОР «Прикарпаття»?
 
- 13 вересня 2014 року в найближчу суботу стартує перше коло чемпіонату ДЮФЛ України серед команд вищої ліги. Вчора я був присутній на заявці наших команд в м.Києві в Федерації футболу України. Заявили всі команди, вікові групи U-14 (тренер - Ігор Васильович Мельничук), U-15 (тренер - Валентин Артурович Москвін), U-16 (тренер - Анатолій Ярославович Редушко), U-17 (тренер - Василь Юрійович Гуменяк). Заявку пройшли успішно, зауважень до СДЮШОР «Прикарпаття» не було.
 
Ми змагатимемося в Групі 4. Це західна група. Нашими суперниками будуть Скала (Моршин), Буковина (Чергівці), ДЮСШ Тернопіль, Говерла (Ужгород), УФК-Карпати (Львів), СДЮШОР Ужгород, BRW-ВІК (Володимир-Волинський), Карпати (Львів) та ФК Львів. 
 
У першому турі в суботу ми граємо проти «УФК Карпати» (Львів). Схема проведення така, що дві вікові групи грають вдома, а дві – відправляються на виїзд. В 12:00 грають U-16 (вихованці Анатолія Редушка), а в 14:00 – команда U-14 (вихованці Ігора Васильовича Мельничука). Домашні матчі СДЮШОР «Прикарпаття» проводяться на стадіоні «Рух». На виїзд до містечка Дубляни відповідно відправляються команди U-15 і U-17.
 
Запрошуємо всіх жителів Івано-Франківська прийти на стадіон «Рух» у суботу 13 вересня на стартовий матч чемпіонату ДЮФЛ України. Матчі, як я вже казав, розпочнуться о 12:00 та 14:00. Перед цим відбудеться відкриття сезону.

- Як оцінюєте шанси команд СДЮШОР «Прикарпаття» в цьому сезоні?
 
- Наймолодша команда 2001 року народження лише сформована, учні лише набрані. Думаю, боротимуться підопічні Ігора Васильовича Мельничука за п’яте місце за підсумками першого кола. 
 
U-15 уже зіграна хороша команда. Думаю, за підсумками першого кола займуть 4-5 місце. Команда Анатолія Ярославовича Редушка U-16 – одна з найперспективніших і боротиметься за місце в трійці найкращих. Щодо старшої команди (U-17), то багато футболістів були на перегляді в київському «Динамо», львівських «УФК Карпати». Повернулися, трохи є травмованих. Але думаю в п’ятірці також мали б бути. 
Варто враховувати, що в нашій групі є дуже сильні команди, такі як «УФК Карпати», «Карпати» Львів, «BRW-ВІК», де діти грають в різних вікових групах національної збірної України. Там школа потужна. Також в нашу групу потрапила нова команда - «Говерла», сформована на базі клубу Української Прем’єр-ліги із Ужгорода. Думаю, в загальному заліку чемпіонату України після першого кола будемо в шестірці найкращих.

- І ще таке до Вас питання. Думаю, воно буде цікаве насамперед батькам, які помічають за своїми дітьми бажання займатися футболом. Як здійснюється набір до СДЮШОР «Прикарпаття»?
 
- Зараз проводиться інтенсивний набір в групи 2007 (тренер – Валентин Артурович Москвін) та 2008 років народження (Ігор Михайлович Гогіль). Також ми набираємо й інші вікові групи. Наприклад, хто має бажання займатися у віковій групі 2001 року народження, можна звертатися до тренера Ігора Васильовича Мельничука. Батькам найкраще підійти до стадіону «Рух» (Чорновола, 128) або зв’язатися з тренером, який вже роз’яснить, коли відбуватиметься заняття та що при собі мати. Старші вікові групи переважно можуть доукомплектовуватися дітьми, які переїжджають до міста і вже займалися раніше футболом в інших ДЮСШ. Тоді тренери проводять тестування і можуть включити в групу.


Довідка. 
До уваги батьків. Пропонуємо номера телефонів, за якими Ви можете зв’язатися із тренерами СДЮШОР «Прикарпаття» та дізнатися деталі прийняття Вашої дитини до спортивної школи.

2007 рік – Валентин Артурович Москвін (050 9638501)

2008 рік – Ігор Михайлович Гогіль (050 9400805)
 
2001 рік -  Ігор Васильович Мельничук (050 7132466)
 
2006 рік – Василь Юрійович Гуменяк (050 3739665)
 
2005 рік – Віктор Степанович Поптанич (050 2714467)
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: