Сергій Кузнєцов: "Уболівальники "Карпат" змусили мене вивчити українську мову"

25 травня 00:03
Переглядів: 872
кузнєцов

Колишній гравець львівських "Карпат" Сергій Кузнєцов в програмі "Моя гра" з Аллою Бублій розповів про період своєї кар'єри в галицькій команді.

Про "Карпати"

Туди мене запросив Олег Кононов, він якраз тоді сам тільки прийшов в клуб. І вперше працював головним тренером. У нас збігалися інтереси: він хотів зарекомендувати себе як наставник, я як футболіст. Період в "Карпатах" залишається для мене одним з найтепліших і світлих в кар'єрі. Перше, що пригадується - це вболівальники клубу. Їхнє ставлення, любов до гравців залишаться у мене в пам'яті назавжди.

Про Лігу Європи

Не маючи великого бюджету і зірок у команді, ми змогли створити дуже сильний колектив і проявили себе. Гра в Стамбулі стала пам'ятною для нас. Матч-відповідь, коли наприкінці забив Федецький, у Львові тоді так святкували, що, мабуть, було чути і в Києві.

Про життя у Львові

Ці 3,5 роки пролетіли дуже швидко. Як тільки приїхав до Львова, відразу ж почав вчити українську. Вболівальники попросили мене про це. Мову вивчав по книгах, допомагали масажисти, які приносили книжки українською. Бувало, хлопці сміялися над моєю промовою. Федецький і Тлумак часто жартували зі мною з цього приводу.

Про гроші, що заборгував клуб

Я отримав травму, яку досить довго лікував. Однак результату особливого не було. Я починав бігти і вже через кілька хвилин з'являлися біль. Лікарі оглянули мене і сказали, що потрібно робити операцію в Німеччині. Президент "Карпат" мені запропонував відшкодувати збитки за операцію, якщо я продовжу контракт з клубом. Однак умови, які мені тоді прописали, були значно гірше, ніж у клубах другого дивізіону. Мотивувалося це тим, що не було ніяких гарантій на моє швидке відновлення. Тому я просто вирішив сам поїхати і зробити собі операцію, адже це моє здоров'я. Потім почалося відновлення. Поки я був травмований, мені платили всього 4000 гривень. Проте в контракті були прописані зовсім інші суми. "Карпати" відмовлялися виплачувати зароблені мною гроші. Наприкінці мені навіть довелося подавати позов до Лозанни, де і підтвердили мою правоту.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: