Сергій Макаров: "Ми підтримуємо "Буковину" і "Ниву", але більше переносів не буде"

08 серпня 11:28
Переглядів: 173
макаров

Президент ПФЛ розповів про ситуацію в двох найпроблемніших клубах першої ліги - Буковині та Ниві.

Наближається третій тур нового сезону першої ліги, а дві команди все ще не зіграли жодного матчу. Буковина і Нива, що переживають непрості часи, попросили відкласти спочатку перший їх матч - один проти одного, а потім і зустрічі другого туру за їх участю. Між тим, ситуація стає критичною, і хоча новини з Тернополя та Чернівців кілька обнадіюють, все ще немає ясності щодо майбутнього цих клубів. 

Ми звернулися до президента ПФЛ Сергію Макарову з проханням прокоментувати ситуацію, що склалася і розповісти, як йдуть справи в проблемних клубах і чи варто чекати їх у новому сезоні взагалі.

- В Буковині справді є проблеми, але є і певні позитивні зрушення, - розповів Сергій Дмитрович. - Ми сподіваємося, що у цього клубу з'явиться і конкретика з точки зору оплати ними необхідних для участі в сезоні засобів. Заявка команди проведена, але - умовно. Свою заявку вони прислали. Тепер їм потрібно підвезти всі ті документи, які необхідно. Сподіваємося, що це відбудеться буквально завтра.

У Ниві ситуація складніша. З одного боку, кажуть, що команду вони зібрали і найближчий матч мають намір провести. Але, знову ж таки, питання про подальше існування клубу залежить від певних домовленостей. 

- Зрозуміло, що на сьогоднішній день що-небудь прогнозувати важко. Але що буде, якщо все-таки якась із команд не вийде на поле і в третьому турі?

- Ми однозначно попередили ці клуби, що переносити матчі більше не будемо. І якщо вони і на цей раз не вийдуть - значить, буде перша неявка. Подальших переносів вже не буде. 

- Станом на початок сезону, Буковина і Нива - найпроблемніші клуби? Чи є й інші, у яких серйозні труднощі?

- Також важка ситуація в Миколаєві і у клубів із зони АТО (це пов'язано з тим, що Шахтар-3, алчевська Сталь і Макіїввугілля до кінця осені, напевно, будуть грати на нейтральних полях, що призводить до додаткових витрат). А в іншому - так, напевно, можна сказати, що у решти ситуація трохи легше.

 

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: