Сергій Мізін: "Коли ми грали погано, люди могли і автобус "Карпат" закидати"

22 червня 07:12
Переглядів: 122
Сергій Мізін

Найрезультативніший півзахисник в історії українського футболу Сергій Мізін розповів про свою кар'єру в "Карпатах".

- У Львові жили в одній кімнаті вп'ятьох - я, Гецко, Паляниця, Шаран і Полунін. Загалом, зібрали всіх однакових людей в одному просторі, і, напевно, це зіграло свою роль. У Гецко і Паляниці був свій чемпіонат. Проміжні підсумки їх особистої суперечки снайперів обговорювалися після кожного матчу. У кінцевому результаті доходило до смішного: вони вважали, хто частіше бив пенальті, з яких відстаней вони забивали свої голи... Загалом, коли виходили удвох на воротаря, пасу дочекатися було складно. Але головне - інше: вся команда на них працювала, і вони створили відмінну зв'язку.

В «Карпатах» при сербі Івані Голацу був другий тренер, українець, який перевіряв, щоб в 11 годин вечора гравці вже були в ліжках. Але наш воротар Мацей Налєпа був людиною унікальною. І якщо йому говорили, що потрібно повернутися в номер до одинадцяти, то раніше дванадцятої він не з'являвся. Другий тренер постійно намагався його зловити, але Мацей завжди знаходив варіант, щоб вивернутися.

У моїй кар'єрі першими легіонерами була Окодува і Ібанда. У «Карпатах» гвінейський хлопець був (Мохаммед Соума. - Прим. ГС.) - ходив по базі в національному костюмі. Загалом, спочатку хлопці поводилися дикувато, але потім виявилися нормальними хлопцями.

У Львові найпалкіші вболівальники в Україні. Місто живе футболом, куди б ти не вийшов - тебе знають усі. Коли ми грали погано, люди могли і клубний автобус закидати і на вулиці підійти: запитати, що відбувається. Зупинялися, пояснювали.

Найемоційніший м'яч:

- Півфінал Кубка України «Карпати» - «Шахтар» у 1999-му. У додатковий час замкнув подачу з кутового. Не так вже красиво, але зате дуже важливо.

 

 

 

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: