Сергій Нікітін: "Асоціація футзалу Львівщини помітно вдосконалилась"

26 червня 19:09
Переглядів: 194
Нікітін

Однією з найзагадковіших команд у футзальній Гранд-лізі Львова є «Нові Імена». Цей колектив може як і провалити гру, так і відібрати очки в лідерів, здобувши при цьому перемогу.

У літній сезон «Нові Імена» входять непросто, однак, за словами керівників команди, це відбувається традиційно. Минулий футзальний сезон для команди був успішним. У чемпіонаті першої ліги «Нові Імена» приміряли бронзові медалі, а у «Кубку Надії» дійшли до фіналу турніру, поступившись лише «Альтернативі». Про цьогорічний сезон, плани на майбутнє та про можливого тренера у команді в інтерв’ю прес-службі АФЛ розповів менеджер команди Сергій Нікітін (на фото справа).

- Сергію, після досить успішного сезону взимку, влітку «Нові імена» загальмували. В чому причина, на Вашу думку?  

- Не сказав би, що ми загальмували. Вважаю, ми важко входимо  у сезон. Окрім того, до нас прийшли нові люди, а хтось з команди пішов. Це не могло пройти безслідно. Якщо робити порівняння із зимовим чемпіонатом, то це були зовсім різні змагання.

- Які завдання поставлені перед Вашою командою на цей сезон?

- В якому турнірі ми б не брали участь, завжди ставимо максимальні завдання. Якщо не прагнути перемогти, то, вважаю, нема чого тоді взагалі виходити на майданчик. Щодо літнього чемпіонату, який проводить Асоціація футзалу Львівщини, то наше завдання - потрапити в призери. Якщо ж не вдасться це зробити, то принаймні довести усім, що «Нові імена» - це команда.

- Кого вважаєте головними конкурентами у боротьбі за призову трійку?

- Безперечно, головним фаворитом чемпіонату є «Галицька Здоба». Ця команда стоїть на порядок вище. Можливо, трохи сильніше виглядає «Фуджікура», подобається гра «Альтернативи». Втім, якщо проаналізувати загалом, то окрім «Здоби», усі решта команди приблизного одного рівня. Тим і цікавіший чемпіонат.

- У попередніх сезонах «Новими іменами» керував Володимир Крупчук, зараз формально Ви. Наскільки важко бути і гравцем, і тренером, і керівником команди одночасно?

- Не сказав би, я  що керую командою. Більше прислухаюся до того, що каже команда. Якщо команда у чомусь мені заперечить, то я також не буду вставляти палки в колеса і гнути свою лінію. У «Нових імен» є кістяк, який складається з основних гравців, до яких я і прислуховуюсь.

- Що скажете про виступ команди «Нові Імена-2», яка виступає у першій лізі?

- «Нові імена 2» знаходяться в пошуку оптимального складу. Більшість людей, які грали у минулому сезоні, покинули команду, а ті що є зараз, не мають особливого бажання грати. У цю команду будемо брати людей з бажанням. Зміни будуть, і при чому кардинальні.

- Незабаром період дозаявок. Чи планує ще когось заявити у головну команду? Можливо, з кимось попрощаєтеся…

- Прощатися ні з ким не будемо. Щодо доукомплектування, то якщо хтось і захоче з нами грати і буде підходити за рівнем гри,  то залюбки цих футзалістів візьмемо до себе. Вважаю,  на 90 % команда зараз є укомплектованою.

- Що скажете про чемпіонат, який проводиться під егідою Асоціації футзалу Львівщини?

- Приємно, що керівництво не стоїть на місці, а постійно розвивається. На мою думку, Асоціація футзалу Львівщини з новим керівництвом помітно вдосконалилась. З’явилися онлайн-трансляції усіх матчів Гранд-ліги, появилися інформаційні та інші партнери, є розвиток не тільки аматорського футзалу. Також подобається те, що у матчах Гранд-ліги ввели «чистий» час. Організація змагань на хорошому рівні. Вважаю, новий президент АФЛ Мирослав Хом’як за доволі короткий термін зробив у розвитку футзалу на Львівщині величезний крок вперед у порівнянні з тим, що було до нього.

- Взимку було багато чуток про те, що «Нові імена» очолить професійний тренер. Це все залишилося на рівні розмов. Наскільки правдивими були ці чутки?  

- На даний час ми вирішили грати без тренера, але цілком реально, що він буде у майбутньому. Яким він буде? Скажу відверто, «Новим іменам» більше потрібен тренер-тактик, а не з фізичної підготовки.

 

Ігор Воробій, прес-служба АФЛ

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: