Сергій Палкін: "Акція, влаштована менеджментом "Карпат", була чистою провокацією"

22 листопада 20:39
Переглядів: 235
палкін

Генеральний директор донецького "Шахтаря" Сергій Палкін на своїй сторінці в Facebook розповів чому гравці "гірників" відмовилися надягати футболки з написом "Слава Українській армії" перед матчем з львівськими "Карпатами".

"Дорогі друзі!

Акція, влаштована менеджментом "Карпат" перед матчем з "Шахтарем", з моєї точки зору була чистою провокацією - спробою дискредитувати наш клуб в очах львівських уболівальників, спекулюючи на людському горі і смертях.

Матч з "Шахтарем" для цієї провокації був обраний, звичайно, не випадково (до цього моменту ні на одному зі своїх домашніх матчів "Карпати" чомусь не висловлювалися на підтримку дій армії). Організатори акції знали напевно, що "Шахтар" не вийде на поле в запропонованих йому футболках.

Якщо матч розпочався з хвилини мовчання, яка була присвячена воїнам, полеглим в ході бойових дій на сході України, тоді чому ніхто не вшанував пам'ять тисяч мирних жителів: старих, жінок, дітей, трагічно загиблих на Донбасі? Невже вони не заслуговують навіть такого скромного знака уваги, як хвилина мовчання? Це сумний і показовий симптом, з яким "Шахтарю" важко змиритися.

У нашому будинку йде війна, гинуть ні в чому неповинні люди. Для кожного жителя Донбасу це особистий біль.

Футбол не повинен розколювати країну - футбол покликаний об'єднувати людей. Тому я закликаю менеджмент "Карпат" припинити займатися акціями, спрямованими на виживання нашого клубу зі Львова. Такого задоволення ми їм не надамо ", - написав Палкін на своїй сторінці в Facebook.

Нагадаємо, що як стало відомо UA-футбол, представники донецького "Шахтаря" на передматчевій нараді напередодні гри з "Карпатами" в рамках 13-го туру УПЛ відмовилися від пропозиції львівського клубу надіти перед грою футболки з написом "Слава Українській армії".

В результаті у футболках з цим написом на поле вийшли лише гравці "Карпат". При цьому, гравці "Шахтаря" під час слів диктора по стадіону оплесками підтримали акцію нарівні з футболістами львівського клубу і глядачами.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: