Сергій Палкін: "Те, що "Карпати" у всіх негараздах звинувачують "Шахтар" - це абсурд"

08 жовтня 12:33
Переглядів: 220
карпати шахтар

Генеральний директор "Шахтаря" Сергій Палкін заявив, що "Карпатам" має змінити підхід в управлінн клубом, прокоментувавши скандальне інтерв'ю гендиректора львівського клубу Ігоря Дедишина, а ткаж розповів про ситуацію зі стадіонами у Львові, де "гірники" проводять свої домашні матчі.

"Менеджмент "Карпат" не в перший раз намагається у своїх проблемах звинуватити всіх, тільки не себе. Це вже починає входити в звичку. Нещодавно у Львові на стадіоні "Україна" нібито трава не росла (хоча експерти, які були з перевіркою на їх стадіоні, однозначно сказали, що їх поле знаходиться в такому ж стані, як на "Арені Львів"), "Карпатам" грати ніде було. Хто винен? Ви здивуєтеся - "Шахтар"!

Тепер перед гравцями, в тому числі іноземцями, не виконуються договірні зобов'язання, не виплачуються гроші. Нескладні, прямо скажемо, роздуми Дедишина приводять до висновку, що причина, виявляється, знову в "Шахтарі"... Але вибачте, наскільки мені відомо, цілий ряд гравців "Карпат", а саме: Кузнєцов, Ощипко, Федецький, Крістобаль, Мілошевіч, Богатінов, Гудима, Штіліч, виграли судові позови проти львівського клубу. І зробили вони це не тільки в палаті з вирішення суперечок ФФУ, а й в Спортивному арбітражному суді в Лозанні!

Простіше кажучи, "Карпати" винні гроші цим гравцям, але платити не хочуть, причому витримують свою позицію протягом вже багатьох місяців, навіть попри рішення авторитетної міжнародної судової інстанції. Тоді, слідуючи логіці Дедишина, CAS - теж кишенькова організація ФК "Шахтар"?!

Тому я хочу відповідально сказати, що заява Дедишина - цілковитий абсурд. Менеджменту "Карпат" для початку потрібно розібратися з власним клубом", - заявив Палкін.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: