Сергій Піддубний: "Сергій Піддубний, як гравець, зараз слабший, ніж колись"

12 січня 18:27
Переглядів: 160
Default Image

Післяматчева прес-конференція "Ураган" - "Кардинал-Рівне" - 2:1. 
Сергій ПІДДУБНИЙ, головний тренер "Кардиналу-Рівне":

 - На мою думку, ми зіграли непогано. У нас є проблема з реалізацією, тобто ми створюємо небезпечні моменти, а довести справу до кінця не виходить. Є пару факторів, які завадили нам перемогти. Думаю, після дороги ми не були такі свіжі, як би нам цього хотілося.

В першу чергу, хочу сказати, що Сергій Піддубний, як гравець, зараз слабший, ніж колись. Якби я зіграв краще і реалізував всі моменти, які в мене були, то все було б зовсім по інакшому. А так - я не забиваю, Саша Бондар, то що вже тоді говорити про молодих гравців. Вважаю, що сьогодні треба було "наказати" "Ураган", оскільки в них зараз є кадрові проблеми і вони показували зовсім не ту гру, яка повинна бути в чемпіонів. Але низька реалізація моментів завадила нам перемогти господарів.

- Моживо, під час періоду дозаявок в Екстра-лізі "Кардиналу" варто підсилитись?

- Ми ведемо таку політику, щоб у нашій команді грали місцеві гравці. Ми хотіли б підсилити команду, але, як правильно сказав Сергій Гупаленко, реально - немає ким. Але старших гравців таких, як я і Паршиков, потрібно заміняти на молодих, більш креативних, щоб вони могли взяти на себе гру. Ми шукаємо, дивимося, можливо когось дозаявимо.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: