Сергій Піддубний: "Ураган" і справді молода команда, але перспективна і хороша"

18 жовтня 23:30
Переглядів: 105
ПІДДУБНИЙ

Сергій Піддубний, головний тренер "Кардиналу-Рівне", поділився враженнями після перемоги своєї команди у матчі з "Ураганом" з рахунком 3:2:

- Найперше скажу, що в плані гри не все вийшло так як ми хотіли, але, чесно кажучи, пріоритетним завданням для нас був результат. Мети ми досягли - отримали бажані три очки, тож я задоволений. Як ви знате, у нашому залі установлювали новий паркет, тож доводилося працювати на невеликому за розмірами спортивному майданчику, тому ми розуміли, що в кінці гри можемо фізично "підсісти". Але я радий, що ми витримали і "фори" у три м'ячі нам таки вистачило для перемоги.

- Чи відчули перевагу над молодим "Ураганом"?
- "Ураган" і справді молода команда, але перспективна і хороша. З івано-франківцями ми двічі грали влітку на товариських турнірах і програвали, тож і сьогодні могли зазнати поразки. Звісно, що їм поки не вистачає досвіду, але явної переваги на майданчику ми таки не відчули. Загалом гра була рівна.

- Позаду вже 5 турів, які враження від чемпіонату?
- Збільшилась кількість команд, і це є явним плюсом, грати стало значно цікавіше. Єдине, що я не очікував, що будуть такі великі паузи, вони сильно даються взнаки. Хоча для "Кардиналу" остання перерва була швидше "на руку", адже ми не мали де повноцінно тренуватися. Однак хочу зазначити, що загальний рівень чемпіонату впав, багато майстерних гравців виїхали за кордон. Хоча з іншого боку, є хороша можливість проявити себе молодим виконавцям. Думаю, якщо ми зараз зробили крок назад, то на перспективу, сподіваюсь, це буде два кроки вперед.

Щодо нашого місця в турнірній таблиці, то на даний момент, можливо, воно і закономірне. Сподіваюся, що з часом, ми зможемо "вибратися" і вище 3-4 позиції. Звичайно, якщо не буде травмованих. Загалом, потрібно багато ще працювати. Головне, щоб в країні був мир, а ми будемо докладати максимум зусиль, щоб милувати око глядача. І, звісно, хочу подякувати нашим вболівальникам, що приїхали підтримати нас до Івано-Франківська, це вселяло у нас віру.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: