Сергій Полянчук: "Свідомість не втратив, але крові було багато"

18 жовтня 08:08
Переглядів: 53
Сергій Полянчук

Незважаючи на отриману 11 жовтня під час поєдинку 12 туру чемпіонату України серед команд першої ліги в Чернігові травму, фланговий півзахисник ФК Тернопіль Сергій Полянчук, сподівається вже з наступного тижня приступити до тренувань.

— Процес одужання триває нормально, — розповідає Сергій Полянчук, — лікарі навіть кажуть, що можна помалу бігати. Натомість про будь-які удари по м’ячу головою і мови не може бути, адже шви на лобі та біля ока ще добре не загоїлися. Відповідно навіть при невеликих навантаженнях вони можуть розійтися. Разом з тим, у лазареті довго бути не хотілося б. Якщо все буде нормально і лікарі дадуть добро, то вже наступного понеділка хотів би приступити до тренувань, позаяк у команді й так багато травмованих.  

— Сергію, пригадай, як це сталося?

— Йшла приблизно 20 хвилина матчу з Десною. Було цей під час подачі кутового. Я вистрибнув, щоб завдавати удару по м’ячу головою. Поряд з собою нікого не бачив. І тут, несподівано, отримав удар в голову потилицею суперника. Свідомість не втратив, але крові було багато. Голову медики одразу забинтували і на кареті швидкої допомоги відвезли в чернігівську лікарню, де рану зашили. Наклали шість швів.

Зауважимо, що супроводжував до лікувального закладу Сергія Полянчука партнер по команді Віталій Богданов, який перед тим травмував ногу і не міг того дня вийти на футбольне поле, натомість чим міг, допомагав колезі по команді. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: