Сергій ПТАШНИК: "Будь-який турнір приємно вигравати"

07 березня 23:05
Переглядів: 399
Default Image

Після переможного фінального матчу на кубку Підгіря інтервю сайту дав головний тренер "Енергетика" Сергій Володимирович Пташник.

- Сергій Володимирович, вітаємо Вас з перемогою в кубку! Для Вас це вже четвертий трофей з чотирма різними командами. Розкажіть, чи задоволені Ви турніром, підготовкою команди до старту сезону і враження від сьогоднішної гри.

- Дякую за привітання. Будь-який турнір приємно вигравати і я задоволений, що ми виграли його, не пропустивши жодного мяча. Звичайно, шкода, що рівень команд на турнірі був не надто високий, не було команд рівня першої ліги, але цей кубок дав змогу команді готуватися до сезону. Ми пройшли тренувальні збори, хлопці були під навантаженнями. На турнірі була і безкомпромісна боротьба, і віддача гравців, і інтрига. Погода нам посприяла, тільки в фінальному матчі поле було не в кращому стані, але я все одно залишився задоволений цим турніром і підготовкою команди на ньому.

- Як команда планує готуватися дальше і чи будуть ще новачки в команді?

Ми продовжуємо підготовку до матчу з "Чорноморцем", що відбудеться в Одесі, вже заявили нових гравців, плануємо дозаявити ще кількох гравців атакувальної ланки. Команда притримується своєї моделі гри, любить короткий пас, вміє в нього грати, але щоб урізноманітнити атакувальну ланку потрібно ще таранного форварда, більш атлетичного футболіста, бо будуть різні суперники і нам потрібно буде перебудовуватись. Після кубку Підгіря команда відпочиватиме два дні, а потім ми продовжимо тренування. Плануємо зіграти ще один - два спаринги. Перший суперник вже визначився ("Нива" Вінниця), а з другим ще домовляємось. Хочеться, щоб хлопці зберегли ту форму, яку напрацювали, всі були здорові, і надіюся, що все в нас получиться.

Я дуже задоволений командою і всіма службами, які є в команді. Всі, починаючи від лікарів, адміністраторів, операторів, прес-служби і закінчуючи тренерами, відповідально ставляться до своєї роботи і я хочу подякувати їм за цю працю.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: