Сергій Пташник: "Єдиний колектив - ФК "Галичина", от кого сьогодні можна виділити"

25 травня 19:00
Переглядів: 140
Сергій Пташник

З рахунком 1:0 івано-франківська "Галичина" сьогодні здолали косівську "Гуцульщину" на виїзді.  Пропонуємо Вашій увазі інтерв'ю після гри від президента команди Сергія Пташника.

 - Це перша наша історична перемога. Думаю, що багато людей не хотіло, щоб ми вигравали. Наш колектив - це одне ціле. В нас є нормальні футболісти, які чомусь не вірили в себе. Після цієї гри вони переглянуть своє відношення до футболу.
Дуже важливо, щоб ті хлопці, які в нас є, зрозуміли, що з їхньою допомогою ми потрохи відроджуватимемо футбол.
Радує, що в Франківську є три команди. І дякувати Богу, що вони всі грають, кожна на своєму рівні, із своїми завданнями. Все ж, в перспективі розумію, що потрібно працювати із основною школою - школою "Прикарпаття". Іншого виходу немає. От зараз закінчують навчання дітки 1998 року народження у Василя Гуменяка. Куди їм піти? Але якщо буде далі виступати три команди, уже є вибір у батьків, куди вони можуть віддати своїх дітей.
Думаю, що нам всім потрібно об'єднуватися навколо футболу, а не прикриватися якимись незрозумілилми ідеями.


- В сьогоднішньому матчі когось можете виділити?
- На сьогоднішній день від президента клубу до наймолодшого футболіста всі відпрацювали дуже потужно, тому є й переможний результат. Єдиний колектив - ФК "Галичина", от кого сьогодні можна виділити. Я вдячний хлопцям, тренерському складу і людям, які допомагають фінансово.

Відео інтерв'ю на офіційній сторінці ФК "Галичина"

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: