Сергій Пєсоцький: "Треба було хапатися за рахунок 0:0"

14 вересня 10:15
Переглядів: 155
футзал

На післяматчевій прес-конференції головний тренер "СумДУ" висловив свою думку з приводу другої поспіль розгромної поразки своєї команди.

- Я хотів би, перш за все, подякувати вболівальникам. Чесно кажучи, не очікував такої підтримки. Хоча в роздягальні я акцентував на цьому увагу хлопців. Я хотів сказати їм, достукатися, що за такої підтримки, напевно, і я переберуся, і не гірше зіграю. Так, як нас сьогодні підтримували - стільки адреналіну виділяється. У мене самого були мурашки по шкірі, і я згадував ті роки, коли ми виступали у Вищій лізі. Але зараз я з упевненістю кажу, що ми не готові до цієї боротьби. Ми не готові технічно і тактично. Хоча також можу сказати, що "Ураган" нам по зубах. Можу сказати: ми могли сьогодні з ними боротися і могли обігравати. Треба було просто в'язати гру. Треба було хапатися за рахунок 0:0, шукати моменти в контратаках. Нехай ми десь у чомусь програвали, але такі прості голи... При тому, що там ще видалили Сімку - гравця збірної України. Це нам було на руку. Те, що сталося, мені важко про це говорити.

- Чому сьогодні у команди не пішла гра через "стовпа", яка завжди виходила?

- Для цього потрібен хороший "стовп". У нас є такий "стовп" - Женя Петраков. Але сьогодні такого "стовпа" не виявилося ні у першій, ні у другій четвірці. Це зараз для нас проблема.

- Коли повернуться в стрій Саєнко та Петраков?

- Саєнко готовий був грати сьогодні. Позавчора на тренуванні хтось йому наступив на палець. Цей палець розпух. Вчора Саєнко не тренувався, а сьогодні взагалі не зміг зіграти, тому що не міг ходити. Петракова просто бережемо, тому що знаємо: попереду ще багато ігор.

- "СумДУ", за логікою речей, команда досвідченіша, ніж нинішній "Ураган". Чому сьогодні не допоміг досвід Вашій команді?

- На жаль, досвідчених гравців у нас зараз не так багато, як було раніше. І доводиться констатувати, що нинішній склад поки далекий від того рівня, який в наших минулих сезонах демонстрували такі хлопці, як Карацюба та інші.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: