Сергій Ребров: "Головне - вихід у чвертьфінал"

28 жовтня 23:47
Переглядів: 226
Сергій Ребров

Головний тренер "Динамо" про матч-відповідь 1/8 фіналу Кубка України.

– Важка перемога, як і всі в останній час. Добре, що забили на останніх хвилинах. Напевно, так повільно грати ми не домовлялися. Головне, що пройшли далі, тепер попереду у нас найважливіша гра в першому колі з «Дніпром». Будемо до неї готуватися.

– Наскільки складно було відновити команду після поразки від «Ольборга»?
– Були робочі моменти. Будь-яка команда і виграє, і програє. Головне, з цього виносити правильні уроки. Ми після гри в Данії провели три теоретичних заняття і постаралися показати хлопцям причину поразки. Сподіваюся, в наступній грі проти «Ольборга» вони будуть подвійно мотивовані. І зможуть довести, що та гра була прикрою помилкою.

– Чому місцями на флангах захисту помінялися Віда та Бурда?
– Віда і раніше грав лівого захисника. Бурда грав і в центрі, і справа. Перед «Дніпром» і подальшими іграми подивилися їх на цих позиціях. Я не можу зараз зробити повний аналіз гри. Микита наприкінці матчу зробив два-три ефективних проходи в атаку. Вони були ефективні і ми могли забити кілька м’ячів. Віда в обороні старався всю гру. У першому таймі він отримав удар по голові, в перерві говорив, що паморочиться голова. Я вдячний, що він дограв матч до кінця. І не просто дограв, а відпрацьовував не найменше в обороні.

– Андрію Ярмоленко будете і надалі довіряти пробивати пенальті?
– Коли на полі Ярмоленко та Гусєв, вони самі вирішать, хто буде пробивати пенальті. На жаль, Андрій не забив, але раніше не забивав і Олег. Після матчу подивимося, поговоримо з хлопцями з цього приводу.

– Наскільки серйозна травма у Домагоя Віди?
– Він дограв матч до кінця. думаю, вона не настільки серйозна. Після гри він не скаржився. Сподіваюся, немає нічого серйозного, він швидко відновиться.

– Кого в суперники ви би хотіли отримати в 1/4 фіналу Кубка України?
– Ніяких переваг у мене немає. Якщо ви пам’ятаєте, в минулому сезоні в Кубку ми грали з усіма лідерами. Чим сильніше команда – тим цікавіше грати. Сьогодні було цікаво грати з «Карпатами», сильною і прогресуючою командою. Сподіваюся, далі буде теж саме.

– Зроблено висновки після поразки від «Ольборга», чи не повторяться виниклі проблеми в київському матчі?
– Зараз у нас найважливіший матч з «Дніпром». Тільки після нього будемо думати про Лігу Європи. Зараз в роздягальні я сказав хлопцям: «Так, добре, ми перемогли, була важка гра». Зараз будь-яка гра важка, зараз ніхто очки просто так не віддає і по п’ять м’ячів в одному матчі не забиває. Про Кубок України ми вже забули, попереду у нас «Дніпро». Тільки після нього настане черга «Ольборга».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: