Сергій Ребров: "Карпати" знали, що можуть відібрати у нас очки"

01 серпня 10:00
Переглядів: 183
Сергій РЕБРОВ

Сергій РЕБРОВголовний тренер «Динамо» 

– У Львові завжди важко грати. «Карпати» – дуже молода команда; ті футболісти, які вийшли проти нас старалися і билися. Вважаю, що вони заслуговували іншого результату, особливо на початку другого тайму. Повторюся, завжди непросто грати в гостях у «Карпат». Саме тому я радий, що ми взяли три очки. Готуємося до наступного матчу.

– Чому не було Хачеріді?
– У нього травма, яку він отримав на тренуванні. Чомусь усі постійно шукають конфлікт між мною і Євгеном. У нас в команді дуже хороша конкуренція на всіх позиціях. Якщо не буде конкуренції, тоді гравці не зможуть рости. Зараз кожен гравець відчуває конкуренцію.

– Морозюк сьогодні гарно відіграв... 
– Я не сумнівався, що він так зіграє, власне, саме тому і запрошував його в команду. Знаю потенціал та професіоналізм цього гравця. Зараз у нього з'явився шанс грати в основній команді, і я задоволений його мотивацією в останніх іграх.

– Як вам «Карпати» у порівнянні з минулим роком?
– Це організована команда. Можна сказати, що гра «Карпат» проти «Динамо» і «Шахтаря» відрізняється від інших матчів. Я думаю, що сьогодні вони зіграли організовано і знали, що можуть відібрати у нас очки. 

– Можете когось виділити?
– Я вже не раз говорив, що в команді виділяється Павло Ксьонз. Зараз він є лідером команди.

– Чому «Динамо» виглядало блідо на початку другого тайму? 
– Блідо? Тому що «Карпати» виглядали яскраво. Вони почали атакувати і пресингувати. Це футбол. Тут все може трапитися, психологічний момент має значення. Тому я радий, що мої хлопці повернули м'яча під свій контроль і почали створювати моменти. Слава Богу, що «Карпати» за ці двадцять хвилин не забили м'яч.

– Оцініть гру Ярмоленка в сьогоднішньому матчі?
– Ми сьогодні виграли 2:0, а він забив два м'ячі. Краще ви оцініть його гру. Напевно, варто відзначити не тільки забиті м'ячі, а й бажання грати на команду. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: